Top News – Fier, 80 vendstrehimet e vrasësve/ Qyteti prej të shtunës i blinduar nga policia
28/10/2021 19:38

Ende nuk ka asnjë person të arrestuar, si autor i vrasjes së Demir Backës. Dyshimet për emrin e Arben Isufajt nuk kanë mundur të provohen me prova dhe fakte, duke e lënë urdhër arrestin në fuqi vetëm për pak orë, deri në momentin e dhënies së masës së sigurisë.

Top Channel/ Reshjet e dendura të shiut, lumi Vjosa del nga shtrati
29/11 17:02
Top Channel/ Breshëri mbulon rrugët e Lezhës
29/11 16:59
Top News- Urimi i deputetit me foton e diktatorit nxit PD për një ‘lëvizje’ të re
29/11 16:55
Top News – Prurje të frikshme/ Alarmi që vjen nga Vjosa, frikë për daljen e lumit nga shtrati
29/11 16:52
Top News – Breshër dhe dëme në Lezhë, bllokohen dhe rrugët nga reshjet e shiut
29/11 16:51
Top Channel/ Ekspozitë në muzeun e Durrësit/ Foto bardh e zi dhe piktura nga qyteti
29/11 16:50
Top Channel/ Të varur nga telefonat/ Prindërit të shqetësuar për orët e gjata të qëndrimin on line
29/11 16:46
Top News-Rama, në vendin e tretë në facebook/Përpara tij Erdogan dhe kryeministri italian
29/11 16:42
Top News-Stuhitë e forta të shiut/ Braçe jep alarmin për argjinaturën e Shkumbinit
29/11 16:33
Top Channel/ Digjet në shtëpi vajza 12 vjeçare autike, në gjendje të rëndë babai
29/11 16:21
Top Channel/ Enigmë vdekja e rusëve! Hetuesit kërkojnë ndihmën e shërbimit sekret të ushtrisë
29/11 16:18
Top News- Hapet e papërfunduar ‘Rruga e Arbrit’, punimet mbyllen në Prill, qytetarët në festë
29/11 16:17
Top Channel/ Kujdes, ka gurë! Në rrugën Elbasan-Qafë Thanë, dherat bien për shkak të reshjeve
29/11 15:59
Top Channel/ Gurët bien mbi shtëpi! Torrovicë, rruga dhe banesat janë të rrezikuara gjatë shirave
29/11 15:51
Top Channel/ Deti kthen mbetjet urbane! Dalin në plazhin e Lungomares, bashkia i pastroi më pas
29/11 15:49
Top Channel/ Festë edhe me mot të keq. Në Durrës, pezullohen lundrimet e anijeve të vogla
29/11 15:45
Top Channel/ Dëbora bllokon Thethin! Në zonat e thella janë shumë turistë që nuk mund të kthehen
29/11 15:43
Top Channel/ Pasardhësi i Isa Boletinit! I vetmi që ka zgjedhur të mos largohet nga Mitrovica
29/11 15:21
Top Channel/ Hapet “rruga e Arbrit” Tiranë-Peshkopi, udhëtimi për vetëm një orë
29/11 15:17
Top Channel/ Nostalgjiku i Enver Hoxhës në PS! Mesazhi i Bujar Çelës shkakton debate, reagon PD
29/11 15:14