Top News- Ekzekutimi në Lezhë i komisarit/ Mllef, apo vrasje e rastësishme nga Aldi Rama!
06/12/2021 13:47

Ekzekutimi i oficerit Saimir Hoxha paraditen e 28 shtatorit në Lezhë nga Aldi Rama, nuk ka qenë një ngjarje e nxitur nga konflikti I momentit. 4 muaj pas krimit të rëndë, i cili regjistroi dy viktima, hetuesit kanë zbardhur detaje të reja.

Top News – Liderat e pavotuar në Shqipëri /Si minohet demokracia brenda kampeve politike
26/01 10:44
Top Channel/ Tritol Dukës, ndalohet autori. Kamerat e sigurisë fiksuan mjetin që përdori i dyshuari
26/01 02:23
Top News-Kokainë dhe prostituta në Ekuador/Detaje të reja për vrasjen e Ergys Dashit
25/01 22:57
Top News-Eksplozivi, autori identifikohet brenda 24 orëve/Kush e vuri tritolin në shtëpinë e Dukës
25/01 22:21
Top News-Burg përjetë për autorët e masakrës / Gjykata speciale dënon vrasësit e dyfishtë
25/01 20:48
Top News- Renea dhe FNSH, operacion në Fier / Blindohet qyteti, bllokohen disa makina luksoze
25/01 20:36
Top Channel/ Socialistët, një ekonomist kandidat për bashkinë Dibër
25/01 20:32
Top Channel/ Kosova “mbyll” kufirin. Reagon kundër opozita në Prishtinë, kërkon seancë urgjente
25/01 20:12
Top Channel/ Në një vit Shqipëri hynë 2.6 milionë persona nga Kosova për turizëm
25/01 20:10
Top Channel/Athinë, Kryeministri grek:Kompania që mirëmban rrugën do paguajë 2 mijë euro çdo qytetar
25/01 20:08
Top Channel/ “Kujdes të moshuarit”, këshillat e specialistëve për orët e acarta
25/01 20:06
Top Channel/ I ftohti mbush urgjencën. Mjekët: Të sëmurët kardiakë më të rrezikuarit
25/01 20:01
Top Channel/Nga arrestimi i personave në kërkim deri tek…/‘Blindohet’ Fieri, policia zbret në terren
25/01 19:50
Top News-Escobar, vizita e papritur në Serbi / Konfirmohet, pjesë e axhendës edhe Kosova
25/01 19:44
Top Channel/ Shkrihet Aluizni i Durrësit. Në 215 dosje legalizimi antikorrupsioni gjeti…
25/01 19:40
Top Channel/ 21 emigrantë u mbajtën peng. Dy të huaj dhe një shqiptar i’u kërkonin pagesat e rrugës
25/01 19:36
Top News-Ish-shefi i inteligjencës në Ekuador / Si bëhet trafiku i kokainës drejt Shqipërisë apo BE
25/01 19:34
Top News-Shifra alarmante të koronavirusit/5 humbje jete në 24 orë, 2156 raste të reja
25/01 18:53
Top News-Temperatura ekstreme edhe në shkurt/Acari nuk ikën me janarin, ja çfarë pritet
25/01 17:01
Top Channel/ Borëpastruesja “bën kërdinë” në SHBA: Përplas 40 makina, 12 të plagosur!
25/01 16:42