Top News/ E shtyu gazetaren në sy të kamerave, Roza Lati jep sqarim për veprimin skandaloz
27/05/2024 12:56

Një video e Roza Latit në tapetin e kuq para finales së Big Brother VIP Albania, ka bërë xhiron me të madhe në internet. Moderatorja e njohur, u akuzua se kishte bërë një sjellje të pahijshme kundrejt gazetares së Top Channel, Albana Ruci, derisa kjo e fundit po intervistonte yjet që po ecnin në tapetin e kuq. Madje në një moment, Roza u akuzua se e kishte shtyrë tutje gazetaren derisa kjo e fundit po përpiqej ta merrte një prononcim. Roza siç duket atë ditë kishte shkuar me fotografin e saj personal, derisa i kërkonte gazetares që të largohej nga logoja e Big Brother, për të pozuar për disa fotografi. Por, në një moment e shtyu gazetaren me duart e saj për ta larguar nga aty. Përmes një postimi në llogarinë e saj, Albana Ruci ka bërë një reagim pas këtij incidenti që ishte shpërndarë në internet. Por, pas kësaj videoje shumë të komentuar në internet, ka reaguar edhe vetë Roza Lati, e cila tha se veprimin nuk e kishte me të keq.

Top News/ Olta Gixhari merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme
22/06 11:19
Top News/ Rinor Hykolli dhe Tayna ndajnë rrugët përfundimisht
22/06 11:18
Top News/ Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij
21/06 11:53
Top News/ Jul Deda mohon thashethemet se nuk flet me Rike Roçin
21/06 11:39
Top News/ Nita Latifi në një lidhje dashurie? Lë vend për dyshime me videon nga shtrati
21/06 11:39
Top News/ Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
21/06 10:40
Top News/ Pse Ronaldo ka gjithmonë manikyr të zi në këmbë? Ekziston një arsye e mirë
21/06 10:39
Top Channel/ “Ja çfarë tha Ronaldo në lokalin luksoz”! Habit influencerja: Personazhi më i keq
20/06 21:01
Top News/ Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë
20/06 13:27
Top News/ Habit Rike Roçi- Nuk e dua burrin futbollist se…
20/06 11:30
Top News/ Një super-bashkëpunim po vjen nga Dhurata Dora, Lyrical Son dhe Mc Kresha
20/06 11:14
Top News/ Georgina reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren
19/06 15:12
Top News/ Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram
19/06 14:19
Top News/ Momenti kur ish-banori i BBVA rrëzohet nga karrigia në një lokal
19/06 14:18
Top News/ Tayna sërish me probleme, njofton se nuk do të marrë pjesë në një koncert
19/06 13:53
Top News/ Ishte i dehur – Detaje të reja nga arrestimi i Justin Timberlake
19/06 13:33
Top News/ Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë
19/06 13:17
Top News/ Nuk njihet – Dwayne Johnson transformohet tërësisht për filmin e ri
19/06 11:08
Top News/ Pique dhe Clara Chia shihen në gjykatë
18/06 16:50
Top News/ Tifozja më ‘hot’ e të gjitha kohërave i ‘vë flakën’ Euro 2024
18/06 14:09