Top News – Drogë 500 mijë euro/ Kapet në Holandë, 8 të arrestuar
23/11/2020 21:18

Policia e Holandës ka arrestuar 8 persona dhe ka sekuestruar më shumë se gjysmë milioni euro, gjatë një aksioni të gjërë antidrogë. Rrjeti i trafikut mësohet se drejtohej nga një grup shqiptarësh burra dhe gra.

Top News – ‘Të prekurit nga covid po rriten’/ Meta kritik-virusi nuk ndalet me propagandë
26/01 11:15
Bulqizë/ Rikthehen reshjet e dëborës, vështirësi në qarkullim
26/01 11:05
Përmbytje në qarkun e Durrësit/ 11 familje të evakuuara
26/01 10:29
Top News – Sulmohet gjatë natës një biznes/ Elbasan, lokali pranë Drejtorisë të Policisë
26/01 10:21
Top News – Shiut nuk ndalet, vijojnë përmbytjet/ Përdorni zinxhirët në Korçë e zonat veriore
26/01 10:18
Top News – Arrestohet infermierja e infektivit/ I vodhi paratë pacientit që ndërroi jetë
26/01 10:01
Përmbytje gjatë natës në Vlorë, evakuohen 10 familje! Vjosa në nivel kritik
26/01 09:45
Patra, ekzekutohet shqiptari/ Vrasja e 27-vjeçarit, dyshohet për përplasje mes bandave shqiptare
26/01 02:36
Top News – Operacion, kapet Cafi i Shkodrës/ I ‘forti’ që i ka shpëtuar disa herë policisë
25/01 22:50
Top News – `Je komplet fallco`/ Ndizen gjakrat në `përputhen` shpërthen Melisa
25/01 22:23
Aksident tragjik në Vlorë, humb jetën punonjësi i policisë
25/01 22:18
Që prej 11 janarit, mësuesit nuk shkojnë në shkollë. Pamjet e frikshme të urës
25/01 22:01
Top News – Hajdut në Vlorë, mafioz në Greqi/ Kush është Mario Metaj, viktima e atentatit
25/01 21:58
Top News – Negociata urgjente me pronarët/ Qeveria miraton aktin, kuvendi 45 ditë kohë
25/01 21:58
Top News – Reshjet, rreziku nga hidrocentralet/ KESH në gatishmëri, ja shifrat e shkarkimeve
25/01 21:58
Ekskluzive- Gruaja që ndihmoi terroristët/ Nis hetimi edhe në Shqipëri për Enkelejda Zacen
25/01 20:42
Shtëpitë e reja në Manzë / Kryeministri ndoqi punimet edhe në lagjen e re të Fushë Krujës
25/01 20:23
Teatri i operas nis sezonin/ Premiera me shfaqjen “artistët e së ardhmes”
25/01 20:22
Refugjati mbytet në përrua/ Devoll, u nda nga grupi se ishte sëmurë, banorët e gjejnë të pajetë
25/01 20:22
Erdhën 3.8 milionë turistë më pak/ Për 2021 po rikthehen prenotimet nga polakët, cekët e nordikët
25/01 20:05