Top News – Dhuratë speciale për Kim-in! Kanye i dhuron hologramin e babait të vdekur
30/10/2020 15:11

Dhe dhuratat s’kanë të sosur për Kim Kardashian në këtë 40 vjetor. Por surpriza e fundit e Kanye West-it për të shoqen konsiderohet pika kulmore e këtij përvjetori. Vetë ylli I reality show-t e tregoi në Instagram se për çfarë bëhej fjalë. “Për ditëlindjen time, Kanye me bëri dhuratën më kuptimplotë të të gjithë kohërave. Një surprizë speciale nga parajsa. Hologramin e babait tim. Është aq i gjallë, sa nuk ngopem duke e parë. Jam mbushur me emocion. Nuk mund ta përshkruaj, çfarë do të thotë kjo për mua dhe motrat e mia, për vëllanë tim, mamanë dhe gjithë miqtë e ngushtë. Faleminderit shumë Kanye për këtë kujtim, i cili është nga ato që mbeten mbetet gjithmonë aty, për të gjithë jetën”, ka shkruar ajo tejet e emocionuar.

Top News – Tea kthen sytë nga një tjetër djalë… Çfarë i premtoi Melisës njëri nga të rinjtë
15/01 20:36
Top News – Dua Lipa për gjyshin e saj/ Serbët i kërkuan të falsifikonte historinë
15/01 19:27
Top News – Çfarë rrezikon aktori I famshëm, dalin foto të Chuck Norris në sulmin e Capitol
14/01 21:34
Top News – Dorëzohet beqari i përjetshëm/ Kush po e çon në altar Leonardo Dicaprion
13/01 22:45
Top News – Elvis Presley, misteri i autopsisë/ Kishte një plagë të fshehtë në kokë
08/01 15:12
Top News – Një James Bond me ngjyrë/ Kush mund të jetë 007-ta i ri!
08/01 15:10
Top News – Irina Shayk mbushi 35 vjeçe/ Modelja që erdhi nga varfëria e skajshme
08/01 13:53
Top News – Dirty Dancing/ Mallkimi i filmit të famshëm
08/01 13:14
Top News – Beckham thyen karantinën/ ‘Arratiset’ nga Britania në SHBA
07/01 22:39
Top News – Bleona Qereti bën vaksinën/ Në një spital të SHBA, veshur si infermiere
07/01 21:44
Top News – Këngëtarët për situatën në SHBA/ Rita Ora e Dua Lipa: Ata janë terroristë
07/01 20:10
Top News – Dua Lipa e nis mbarë 2021/ Këngëtarja shqiptare në kopertinën e Vogue
07/01 20:10
Top News – Tronditet bota e muzikës/ Dr.Dre në spital me aneurizëm në tru
06/01 19:01
Top News – Për’puthen prime thyen rekord/ Youtube, 2.8 milionë klikime për 36 orë
05/01 20:08
Top News – Hyrje të reja në ‘Përputhen’/ Lediana dhe Murati dy konkurentët e rinj
04/01 14:10
Top News – 25 mijë euro një dalje në publik/ Leonora Jakupi befason në `Shiko Kush Luan`
03/01 15:10
Top News – 82 vjeçari Hopkins/ Aktori feston 45 vite esëll
30/12 20:00
Top News – Akne në fytyrë/ Aktorja nxjerr fotot pa make up
29/12 21:36
Top News – Krishtlindje në spital/ Këngëtarja: U zgjova e shurdhuar!
28/12 21:58
Top News – Illyrian pure sport/ Supermakina e parë shqiptare
28/12 21:20