Top News – Devijohet trafiku/ Makinat nga jugu, kalim nga Elbasani
20/10/2020 00:02

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Kuvendi, një minutë heshtje/ Kuvendi në seancë një vit pas tërmetit
26/11 13:18
Në epiqendrën e tërmetit/ Durrësi kujton viktimat e lëkundjeve të tokës
26/11 13:17
Laçi 1 vit pas tërmetit/ Qindra të pastrehë jetojnë ende me frikë
26/11 13:17
Top News – Një vit nga tërmeti/ SHBA-shqiperia ka treguar forçë
26/11 13:13
“Çdo mbrëmje flas me fëmijët”/ Albert Carës tërmeti i mori tre fëmijë dhe gruan
26/11 12:53
Humbi 3 fëmijët dhe gruan, rrëfimi i Albert Carës si i mbijetoi tragjedisë: ‘Ishte vullneti i Zotit’
26/11 12:37
Top News – Mos ejani vonë në spital!/ Manastirliu i përgjigjet opozitës
26/11 12:15
Top News – Tërmeti dhe pandemia/ Balla-opozita rrugore tenton panikun
26/11 12:14
Përvjetori i tërmetit/ Rama nga Abu Dabi: Sot firmoset marrëveshjen për 2000 apartamente në Durrës!
26/11 11:47
Top News – Në pranga dy vellezër/ Fier, u konfliktuan për pronën
26/11 11:15
Top News – Mësimi online në shkolla/ Fico-ka grupe që përjashtohen
26/11 11:11
Top News – Rama, 1 vit pas tërmetit/ Ditët më të çmendura të jetës…
26/11 11:07
1 vit nga tërmeti tragjik, Rama: Ditët më të çmendura të jetës time! Çdo krizë është një mundësi e re
26/11 08:24
Top News – Pas tërmetit tragjik…! 50 të arrestuar, të gjithë të lirë
26/11 00:00
Zjarrfikësi hero i Bashkisë së Tiranës shmang ngjarjen e rëndë në Rrugën e Kombit
25/11 22:09
Top News – Një vit nga tërmeti…! 50 sekondat mes jetës dhe vdekjes
25/11 21:00
Top News – Një vit nga tërmeti…! 50 sekondat mes jetës dhe vdekjes
25/11 20:52
Top News – 11 mjekë në Shqipëri/ Viktimat e koronavirusit në 9 muaj
25/11 20:49
Ilaçet më rimbursim. Caktohen depot/ Udhëzimi problematik që shmang konkurencën në treg
25/11 19:49
A duhet lejuar eutanazia? Diskutimi i fortë sot në emisionin “Shqipëria Live”
25/11 19:46