Top News/ Debat i ashpër mes Eglës dhe Heidit- Jam e paaftë të ulem në nivelin tënd
29/05/2024 13:55

Një debat ka lindur mes Eglës dhe Hedit mbrlmjen e së Mertës në post Big Brother. Dy vajzat kanë kaluar në tonte të larta kundrejt njërs tjetrës por ja se çfarë ndodhi..

Top News/ Olta Gixhari merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme
22/06 11:19
Top News/ Rinor Hykolli dhe Tayna ndajnë rrugët përfundimisht
22/06 11:18
Top News/ Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij
21/06 11:53
Top News/ Jul Deda mohon thashethemet se nuk flet me Rike Roçin
21/06 11:39
Top News/ Nita Latifi në një lidhje dashurie? Lë vend për dyshime me videon nga shtrati
21/06 11:39
Top News/ Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
21/06 10:40
Top News/ Pse Ronaldo ka gjithmonë manikyr të zi në këmbë? Ekziston një arsye e mirë
21/06 10:39
Top Channel/ “Ja çfarë tha Ronaldo në lokalin luksoz”! Habit influencerja: Personazhi më i keq
20/06 21:01
Top News/ Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë
20/06 13:27
Top News/ Habit Rike Roçi- Nuk e dua burrin futbollist se…
20/06 11:30
Top News/ Një super-bashkëpunim po vjen nga Dhurata Dora, Lyrical Son dhe Mc Kresha
20/06 11:14
Top News/ Georgina reagon teksa Cristiano Ronaldo dhe Portugalia sigurojnë fitoren
19/06 15:12
Top News/ Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram
19/06 14:19
Top News/ Momenti kur ish-banori i BBVA rrëzohet nga karrigia në një lokal
19/06 14:18
Top News/ Tayna sërish me probleme, njofton se nuk do të marrë pjesë në një koncert
19/06 13:53
Top News/ Ishte i dehur – Detaje të reja nga arrestimi i Justin Timberlake
19/06 13:33
Top News/ Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë
19/06 13:17
Top News/ Nuk njihet – Dwayne Johnson transformohet tërësisht për filmin e ri
19/06 11:08
Top News/ Pique dhe Clara Chia shihen në gjykatë
18/06 16:50
Top News/ Tifozja më ‘hot’ e të gjitha kohërave i ‘vë flakën’ Euro 2024
18/06 14:09