Top News- Dani Alves hyn në grevë urie, pasi bashkëshortja i kërkoi divorcin
19/03/2023 16:28

Dani Alves nis grevën e urisë në burg. Mbrojtësi legjendar i Barcelonës është arrestuar prej fundit të janarit nga policia katalane, pasi akuzohet se ka dhunuar seksualisht një vajzë, në një klub nate në qytet. Megjithatë së fundi 39-vjeçari ka marrë lajmin se bashkëshortja e tij, modelja Joana Sanz ka vendosur t’i kërkojë divorcin dhe burime nga burgu, bëjnë me dije se nuk e ka përjetuar aspak mirë. I tronditur nga kërkesa për divorc, braziliani ka vendosur të hyjë në grevë urie dhe prej dy ditësh nuk ka ngrënë asgjë në qelinë ku po mbahet në burg, në pritje të vendimit të gjykatës.

Top News – Dinamo triumfon mes tensionit, tifozët e Flamurtarit protestojnë para stadiumit
20/03 22:19
Top News – Trajner i ri, shtëpi e re, Shqipëria nis përgatitjet për ndeshjen me Poloninë
20/03 20:50
Top News – Cikalleshi: Lideri i mirë e tregon veten me vepra, ndaj Polonisë për rezultat pozitiv
20/03 20:27
Top News – Asani: Kombëtaren e kam ëndërruar, jap maksimumin në fushë
20/03 20:26
Top News – Momente gazmore/ Sylvinho sparkatë Abrashit, por hakmerret Cikalleshi
20/03 20:19
Top Channel/ Kombëtarja me shumë mungesa, nis stërvitjen për ndeshjen kundër Polonisë
20/03 19:27
Top Channel/ Ndeshja me Poloninë,kombëtarja nis përgatitjet nën drejtimin e trajnerit të ri Sylvinho
20/03 17:26
Top Channel/ Ndeshja me Poloninë, kombëtarja nis përgatitjet
20/03 17:25
Top Channel/ Ndeshja me Poloninë, kombëtarja nis stërvitjen
20/03 17:25
Top Channel/ Kombëtarja nis stërvitjen/ Përgatitjet për ndeshjen me Poloninë
20/03 15:30
Top News- Dani Alves hyn në grevë urie, pasi bashkëshortja i kërkoi divorcin
19/03 16:28
Top Channel – Sylvinho: Lojtarët janë në gjendje të luajnë me çdo lloj skeme
18/03 16:03
Top Channel – Sylvinho: Do të luftojmë për çdo pikë nëse duam ta arrijmë kualifikimin
18/03 16:02
Top Channel – Sylvinho: E rëndësishme të shohim një ekip 100% shqiptar, lojtarët të japin maksimumin
18/03 16:01
Top Channel/ Sylvinho prezanton ekipin/ Braziliani ka parë 70 lojtarë për të ndërtuar ekipin
18/03 15:46
Top Channel / Nelson Hysa rikonfirmohet kampion/ Boksierët shqiptarë ja dolën
18/03 15:29
Top News – Sylvinho shpjegon zgjedhjet: Kemi ndjekur 70 lojtarë, marrim pikë në Poloni
18/03 14:23
Top Channel/ Partizani fitues i ligës unike! Garat u mbajtën mes ekipeve të Kosovës e Shqipërisë
17/03 15:56
Top Channel/ “Grushti i hekurt” bashkon boksierët shqiptarë sot/ Transmetohet nga Digitalb
17/03 12:43
Top News – Dy emra të rinj dhe një futbollist i Superiores, Sylvinho ndan mendjen për listën
16/03 22:15