Top News – Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve 1 milionë dollarë
21/11/2020 18:52

Aktori I famshëm George Clooney I la pa fjalë 14 miqtë e tij më të mirë kur I mblodhi për një darkë në 27 shtator te 2013-tës dhe I dhuropi të gjithëve nga një valixej, ku brenda kishte për secilin prej tyre nga 1 milionë dollarë!!. Edhe pse ka ndodhur përpara shumë kohësh, kjo histori e rrallë është bërë publike veëm tani. Pas darkës, ylli hollivudian I kishte ftuar miqtë e vet të hapnin valixhen dhe ata kishin mbetur te shtangur, kur panë se cfare kishte brenda! Deri tani janë mësuar emrat e 13 shokëve fatlume të aktorit, ndërsa I 14-ti nuk është zbuluar ende. Edhe pse dikush e kishte dëgjuar si thashethem, Clooney vetë e konfirmoi së fundi se historia është e vërtetë. Ai rrëfeu se filmi I lëshuar atë vit “Gravity”, ku interpretonte në krah të Sandra Bullock, nuk pritej të ishte ndonjë sukses I madh dhe pagesa e tij, nuk do të ishte kushedi se cfarë. Por në fund rezultoi e kundërta; filmi eci shumë mirë dhe Clloney doli prej tij me disa miliona të paparashikuara. Asokohe ishte I pamartuar e pa angazhime, ndaj vendosi t`I ndante ato para me miqte e vet më të ngushtë, për të cilët tha se I janë gjetur pranë ndër vite, në momentet e tij më të vështira.

Top News – Ricky Martin dhe partneri i tij, gati për fëmijën e pestë
23/11 16:05
Top News – Braktisi bashkëshortin/ Fox me të dashurin në tapetin e kuq
23/11 16:03
Top News – Lady Gaga e Brad Pitt, bashkë për herë të parë
23/11 16:02
Top News – Jessica-Robert Berishës/ ‘Kam prova për të shkatërruar’
22/11 21:25
Top News – Brigitte Bardot/ ‘Covidin njerziëmi e ka merituar’
22/11 20:58
Top News – Jennifer Lopez pa moshë/ ‘Ndihem e re dhe e fuqishme’
22/11 10:53
Top News – Clooney, mik për kokë/ U dhuron shokëve 1 milionë dollarë
21/11 18:52
Top News – Pas ndarjes me Miley/ Liam shet pronën në Malibu
20/11 22:23
Top News – Paditet Sting/ Marrëdhënie seksuale me minorenë
20/11 22:20
Top News – 73 vite martesë/ Çifti mbretëror feston në karantinë
20/11 21:07
Top News – Intervistoi Lady Diana-n/ Hetime gazetarit të BBC-së
19/11 15:34
Top News – 20 vite me Michael/ Falënderimi i Catherine Zeta Jones
19/11 13:29
Top News – Edhe Rita Ora mbështet nismën “Vjosa, jo diga”
19/11 12:22
Top News – Bukuria e përjetshme/ Aktorja e njohur rrëfen sekretin
18/11 21:12
Top News – Rita Ora uron vëllain/ Foto me qeleshe e veshje kombëtare
18/11 17:49
Top News – DiCaprio për Vjosën/ Lajme premtuese nga Shqipëria
18/11 11:36
Top News – Rikthehet StreetWear ‘90/ Dolce & Gabbana, koleksioni i ri
17/11 13:46
Top News – Deri në vitin 2040/ Bota plot me mjete fluturuese!
16/11 19:36
Top News – Rikthimi i Friends/ Xhirimet fillojnë në mars
14/11 00:33
Top News – ‘Plasin’ thashethemet/ Melania në krah të ushtarakut
12/11 21:24