Top News – Bye Bye Hollywood/ Aktori Will Smith dëshiron t’i futet politikës
03/03/2021 18:13

Aktori Will Smith është një prej aktorët më të famshëm në botën e trazuar të “HollyWoodit”. Ai ka arritur të fitojë me karakterin e tij të vecantë dhe karizimatik zemrën e njerëzve në të gjithë botën. Aktori Will Smith ka ndarë me fansat dëshirën e tij për të t’iu futur politikës në të ardhmen. Duke folur në “Pod Save America”, Smith foli për idenë e kandidimit, por mbeti me kaq pa dhënë detaje të tjera. Ai u shpreh i gatshëm të bëjë një hap ndryshe në karrierën e tij. Duke pasur parasysh ndryshimet në botën politike dhe inaugurimit të presidentit të ri të SHBA-së, Joe Biden, aktori shprehu mendimin e tij. “Unë mendoj se tani do të lejoj që zyra (presidenciale e SHBA-së) të stabilizohet pak dhe pastaj do ta konsideroj atë në një moment tjetër. Kam absolutisht një mendim: Unë jam optimist, shpresoj, besoj në mirëkuptim midis njerëzve dhe besoj në mundësinë e harmonisë”, tha Will. Kjo deklaratë ka futur në ankth të gjithë fansat e aktorit të cilët janëe shprehur të shqetësuar për faktin që Smith mund të heqë dorë përfundimisht nga kinematografia Megjithatë, gjithçka mbetet për tu parë pasi as vetë aktori nuk ka diçka të qartë në kokën e tij. Will Smith njihet për një numër të madh të projekteve të suksesshme në aktrim, po ashtu është i angazhuar edhe në muzikë.

Top News – Conor McGregor ‘terrorizon’ fansat/ I mëson djalit të tij të godasë fëmijët e tjerë
13/04 22:02
Top News – Pas shumë vitesh… Ribashkohet çifti i famshëm në Hollywood
10/04 22:53
Top News – President i ardhshëm i SHBA-së! 46% e amerikanëve e mbështesin kandidimin e The Rock
10/04 22:52
Top News – Plas sherri në ‘Për’puthen +40’/ Naumi ofendon me fjalë tepër të rënda lindën
10/04 21:35
Top News – Dua Lipa dhe Elton John bashkë! Ja çfarë i bashkon dy këngëtarët
10/04 01:21
Top News – Vdes papritur legjenda e Hip Hopit/ Truri i kishte humbur çdo funksion prej një jave
09/04 20:21
Top News – Ndodh edhe kjo në Për’puthen/ Murati ‘harron’ Sindin, zhvesh dhe puth Olën
08/04 23:03
Top News – Revoltohen besimtarët myslimanë/ Jay Z vesh bluzë me imazhin e xhamisë në të
08/04 21:46
Top News – Veshi Bella Hadid/ Shqiptarja nominohet për çmimin e Louis Vuitton
07/04 22:44
Top News – Vrasësi i shpëtoi jetën/ Angelina Jolie e kishte paguar ta ekzekutonte
05/04 19:22
Top News – Artisti i njohur shqiptar/ Stanaj, këngë për Demi Lovaton e Ariana Granden
03/04 18:23
Top News – Tatuazh me inicialet e Rita Orës/ Këngëtarja befasohet nga fansja e saj
03/04 18:21
Top News – Mbidoza desh i mori jetën/ Këngëtarja rikrijon historinë në videoklipin e ri
03/04 18:20
Top News – Dua Lipa makinë parash në pandemi/ Këngëtarja arrin të grumbullojë mbi 23 milion euro
03/04 18:19
Top News – ‘Nuk ndalin debatet në Për’puthen’/ Sara shpërthen në akuza ndaj princit dhe jaseminës
02/04 22:21
Top News – Sërish në gjyq me babain e saj/ Këngëtarja sakrifikon pasurinë për të fituar lirinë
02/04 20:10
“She’s On Top” hap audicionet/ Nis përzgjidhen e vajzave nga produksioni i “E Diell” në Top Channel
02/04 20:02
Top News – ‘Duam shumë fëmijë’/ Modelja e famshme rrëfen planet pas abortit
02/04 18:19
Top News – Motrat e Kim Kardashian në telashe/ Përndjekësi i Kendall nuk lë të qetë as Kylien
02/04 18:01
Top News – Së shpejti prindër të një vajze/ Meghan Markle planifikon lindjen në shtëpi
31/03 17:49