Top News – Brenda dasmës së Arminës dhe Shkëlzenit/I japin Fund beqarisë, ja detajet e ceremonisë
26/09/2022 13:27

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Me këtë kërcim zgjodhen të pershendesnin 300 të ftuarit e perzgjedhur për dasmën e tyre. Të lumtur pranë njëri tjetrit, dasma ne një agroturizem, ishte perrallore Armina si nuse, hyri në dasmë me nje fustan te krijuar nga Vivienne Westwood. Më pas zgjodhi te vishte dy krijime shqiptare nga Festim Isufi dhe Valdrin Sahiti. Në dasmen e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës, nuk kishte si të mungonte dhe vallja e Tropojës. Blogerja hoqi fustanin e nusërisë dhe veshi kostumin popullor duke kërcyer si një profesioniste e vërtetë vallen e Tropojës.

Top News-Vodhi qentë e Lady Gagës/Dënohet me 21 vite burg autori i grabitjes
07/12 18:08
Top News-E tradhtoi me princeshë Dianën/Rrëfehet ish e dashura e miliarderit Dodi Fayed
07/12 18:07
Top News-Pas një beteje me kancerin/Ndërron jetë aktorja e njohur në moshën 71-vjeçare
06/12 18:34
Top News-Jennifer Lopez habit me veprimin e saj/Shkëmben dhurata me ish-in e Ben Affleck
06/12 18:26
Top News – Kanceri ‘mposht’ aktoren e njohur/ Luajti përkrah John Travoltës, mori dy çmime Emmy
06/12 12:08
Top News-Pas tradhëtisë nga Pique/ Shakira-Nuk kam partner, ndaloni së spekuluari!
05/12 17:44
Top News-Shpërthen motra e Georgina Rodriguez/‘Ajo është e poshtër, nuk më ndihmoi as me fëmijët’
05/12 17:37
Top News-Kanye West përsëri në telashe/Elon Musk e pezullon nga twitter për nxitje të dhunës
02/12 18:00
Top News-Në këngët më të dëgjuara të vitit/Në “Billboard” Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Ava Max
02/12 17:37
Top News – Supermodelja dhuron orgazmën / Studim për të kuptuar ‘hendekun’ mes meshkujve dhe femrave
02/12 12:46
Top News- Harry Potter tani në television/ Së shpejti një serial i bazuar në librat e famshëm
01/12 18:16
Top News-Bota e muzikës në zi/ Këngëtari amerikan vdes disa orë pas martesës
30/11 18:13
Top News-Reperi rrezikon dënimin me vdekje/Shteti iranian e akuzon për “korrupsion në tokë”
30/11 18:10
Top News-Shtatzënë për herë të gjashtë/Zbulohet motivi i rikthimit të Wandës me Mauro Icardin
30/11 18:09
Top News- Pas trombozës në tru/ Modelja Hailey Bieber sëmuret përsëri
29/11 18:00
Top News-Prezantuesi kritikon Oprah Winfrey/ “Tregon luksin dhe pasurinë në rrjete sociale”
29/11 17:19
Top News- ‘M’u kujtua babai që rrihte mamin’/Aktori jep intervistën e parë pas shuplakës në Oscar
29/11 17:18
Top News-J.Lo për ndarjen me Ben Affleck/‘Ndihesha sikur do të vdisja, ishte zemërthyer’
29/11 17:16
Top Channel/ Dua Lipa ndez Tiranën! Koncerti madhështor në sheshin Skënderbej. jehonë botërore
29/11 15:36
Top News – Dua Lipa mori pasaportë shqiptare/ Einxhel i bën shtetit kërkesën publike për Dj Dagz
29/11 15:07