Top News – Bien ne kurth policor/ 22 të kërkuar, 30 vjet të fshehur
26/11/2020 19:15

Njësia K e njohur edhe si FAST Albania, është njësi e rëndësishme dhe një risi në strukturën e Policisë së Shtetit. Ajo ka mision të rendë pas shumë personave, që i janë shmangur drejtësisë në harkun e 3 dekadave të fundit. Njësia u bë brenda një kohe të shkurtër nga krijimi, pjesë e rrjetit europian të njësive homologe dhe rezultatet e saj shihen përditë tek arrestimet dhe ekstradimet e personave, që i janë shmangur drejtësisë.

Top News – Kodi Zgjedhor, ja kush penalizohet/ Zbardhen 13 vendime që dënojnë zyrtarët
24/01 13:56
Top News – Veliaj për Berishën, LSI e zgjedhjet/ ‘Të jemi bashkë për shumicën në 25 Prill’
24/01 13:55
Top News – Terroristët dhe paratë e financimit/ Maqedoni, hetimet shtrihen përtej kufijve
24/01 13:16
Dita Ndërkombëtare e Arsimit/ Ministrja Kushi uron nëpërmjet një videoje sensibilizuese
24/01 12:57
Rikonstruktohet nënstacioni elektrik i Librazhdit, investim 1.5 mln dollarë
24/01 12:56
Top News – SPAK, vendim për turko-shqiptarin/ ‘Arrest në burg’ për trafikantin e ekstraduar
24/01 12:48
Reshje të dendura shiu e dëbore në Qarkun e Korçës, probleme me energjinë! Mos harroni zinxhirët…
24/01 12:44
Veliaj në Lekaj të Rrogozhinës: “Demokratët që nuk identifikohen me Saliun, të vijnë në PS
24/01 12:41
Bulqizë, shqetësim parkimi i makinave/ Bllokojnë hyrjet e pallateve, ambulancat dhe zjarrfikëset
24/01 12:17
Top News – Të përjashtuar dhe të dorëhequr!/ Policia, frika nga vettingu nga viti në vit
24/01 12:05
Top News – Pedofili shqiptar kapet në Greqi/ Kush është futbollisti i dënuar me 5 vjet burg
24/01 11:36
Top News – Përmbytjet, rreziku për Shkodrën/ Lumenjtë afër kufirit maksimal të kuotave
24/01 11:35
Përkthimi, streha e “mëkatarëve”/ Exclusive, si u detyruan të përkthenin libra në burgjet komuniste
24/01 11:18
Top News – ‘Në mesin tonë dhe të pamoralshëm’/ Mjeku Kalo kërkon besim dhe mirëkuptim
24/01 11:14
Aksident tragjik në ‘rrugën e vdekjes’ Fushë Krujë-Laç, humb jetën një person dhe 2 të plagosur
24/01 10:47
Top News – Skema e opozitës për zgjedhjet…! Dy lista për të rrëzuar Edi Ramën në 25 prill
23/01 19:56
Kamza “nuk njeh” covid/ Qytetarët nuk respektojnë masat mbrojtëse
23/01 19:51
Top News – Zgjerimi i detit, shkak për luftë! Media gjermane shkruan për 12 miljet greke
23/01 19:45
Diskriminim gjinor me pagat/ Femrat duan arsimin më shumë. Meshkujt marrin pagat më të larta
23/01 19:42
Top News – 23 gjyqtarë nën hetim nga SPAK/ Disa u shkarkuan, të tjerë dhanë dorëheqjen
23/01 19:39