Top News – Basha me familjen Çuka/ Humben dy pjesetare nga termeti
26/11/2020 16:33

Një vit pas tërmetit të 26 nëntorit kryetari i PD Lulzim Basha takoi familjen e Bujar Çukës nga Thumana, të cilët humbën dy pjesëtarë atë natë tragjike. Bujar Cuka, pas humbjes së bashkëshortes dhe djalit natën e tragjedisë jetojnë në një shtëpi në zonën e Don Boskos. gjatë takimit me kreun e opozitës, 1 vit pas ngjarjes së rëndë që i mori jetën nënës dhe vëllait, vajza e mbijetuar Megi kërkon drejtësi për ta.

Ekskluzive- Gruaja që ndihmoi terroristët/ Nis hetimi edhe në Shqipëri për Enkelejda Zacen
25/01 20:42
Shtëpitë e reja në Manzë / Kryeministri ndoqi punimet edhe në lagjen e re të Fushë Krujës
25/01 20:23
Teatri i operas nis sezonin/ Premiera me shfaqjen “artistët e së ardhmes”
25/01 20:22
Refugjati mbytet në përrua/ Devoll, u nda nga grupi se ishte sëmurë, banorët e gjejnë të pajetë
25/01 20:22
Erdhën 3.8 milionë turistë më pak/ Për 2021 po rikthehen prenotimet nga polakët, cekët e nordikët
25/01 20:05
Top News – Gruaja nxjerr foton e shqiptarit/ Zbulohet dëshmia kyçe dhe provat e krimit
25/01 19:31
Top News – Gangsterët shqiptarë në burgje/ Në Angli, 12 shqiptarë dënohen çdo muaj
25/01 19:31
Top News – Koronavirusi, 9 viktima në 24 orë/ Covid, më pak testime dhe më pak infektime
25/01 19:30
Top News – SHBA, Dhoma e Përfaqësuesve/ Dorëzon në senat akuzën kundër Trump
25/01 19:30
Pamjet/ Atentat shqiptarit në Greqi, qëllohet me 5 plumba brenda në makinë
25/01 19:12
Top News – Ekstradimet, fshihen bosët e krimit/ Preferojnë shqipërinë, jo burgun në Evropë
25/01 18:15
Top News – Kushtetuesja nis betejën me të gjithë/ Seanca e parë për ndryshimet në Kodin Penal
25/01 18:15
Top News – Trafiku, rikthehen skafet e gomonet/ Vlorë, infiltrohen pesë agjentë të policisë
25/01 18:02
Top News – 9 vjet e kërkonin për ta hequr qafe/ Viktima me dy emra që u vra për pazare droge
25/01 18:01
Top News – Të ndalet gjuha e urrejtjes/ Rekomandimet në prag të fushatës zgjedhore
25/01 17:05
Top News – Rindërtimi në Manëz e Fushë Krujë/ Kryeministri rama inspekton ecurinë e punimeve
25/01 17:05
Top News – Punësimi në burgje/ Ministria e drejtësisë nënshkruan marrëveshjen
25/01 17:05
Top News – Studimi përpiqet të shpjegojë/ Pse në një çift, preket njëri nga partnerët me covid!
25/01 16:56
Top News – Ish-ministri grek që u burgos në Shqipëri/ U arratis nga Greqia, Enver Hoxha nuk e besoi
25/01 16:55
Top News – Trajneri i vojejbollit të Tiranës/ Gorenca, vlerësohet me medaljen e mirënjohjes
25/01 16:55