Top News – Atentat mafioz te ‘Piramida’/ 66 vjeçari mbante tre identitete
25/02/2021 11:12

Një ekzekutim mafizo është shënuar mëngjesin e sotëm në zonën e piramidës në kryeqytet, ku u qëllua për vdekje me armë me silenciator një 66-vjeçar. Kanë qenë kalimtarët ata që kanë pikasur një person të shtrirë përtokë në rrugë dhe të mbuluar në gjak, ndërsa kanë njoftuar policinë. Kjo e fundit pasi mbërriti në vendin e ngjarjes, bashkë me një autoambulancë e cila bëri të mundur transportimin e tij në spital, por 66 vjecari nuk ka mundur tu mbijetojë plagëve të marra. Raportohet se Behar Sofia, është qëlluar teksa ecte në trotuar është qëllua me dy plumba nga një makinë.

Top Channel/Iu dha masa detyrim paraqitje, avokati mbrojtës i protestuesve:Banorëve po u merret jeta
15/04 12:59
Top News – Një margaritar i rrallë në Evropë/ Vjosa, lumi që tërhoqi edhe vëmendjen e hollywood-it
15/04 12:57
Top News – Mjeti del nga rruga në Divjakë/ Humb jeten 19 vjeçarja, dy të plagosur
15/04 12:56
Top Channel/ Banda e vilave del në gjyq, sulmonin banesat rezidenciale në periferi të Tiranës
15/04 12:47
Top News – Falsifikim parash në Shqipëri/ Më shumë 350 miliardë lekë në qarkullim
15/04 12:34
Top News – Kallzim penal për Peleshin/ Braimllari – përdor administratën publike për fushatë
15/04 12:28
Top News – Plagosja e policit në Berat/ Arrestohen 3 vëllezër, në kërkim i katërti
15/04 12:21
Top Channel/ Edhe në Berat plagoset polic, 4 vëllezër sulmuan çiftin, më pas…
15/04 12:15
Top Channel/ Makina përplaset me pishat në parkun e Divjakës, vdes një person
15/04 11:17
Top News – Zgjedhjet, rezultati në KZAZ 40/ Vendimi shpallet në orën 8 të datës 26 prill
15/04 01:57
Top News – Përfundon misioni i NATO-s/ Xhaçka: Tërheqim trupat shqiptarë nga Afganistani
14/04 22:28
Top Channel/ Kërcet arma në Berat, tre vëllezërit përplasen me policinë dhe plagosin efektivin
14/04 22:09
Top Channel/ “Doli një në ballkon, Rama ik”/ Kryeministri ironizon premtimet e Bashës në Peshkopi
14/04 20:38
Top News – A ka marrëveshje mes PS dhe PD! Rama pranon, por me një kusht për Bashën
14/04 20:36
Top News – Akuza e dytë e vrasësit të Kastratit/ Blindohet gjykata e fierit, jepet masa e sigurisë
14/04 20:26
Top News – Ulen rastet e reja me Covid19/ 24 orët e fundit shënuan 5 humbje jete
14/04 20:23
Top News – Afati i fundit për të dypunësuarit/ Rritet tatimi për më shumë se 88,600 persona
14/04 20:22
Top News – 50 prokurorë, letër kundër Bashës/ ‘Sulmet politike për shkak të dosjeve në hetim’
14/04 20:19
Top News – Seria e re e kartmonedhave shqiptare/ Prerja 10 mijë lekëshe, qarkullimi në qershor
14/04 20:18
Top News – Braimllari akuza të forta ndaj PS/ ‘Peleshi përdor administratën për blerje votash’
14/04 20:17