Top Channel/ Vllaznia në sfidën me Limassol, trajneri Bradaric beson se mund të fitojë
22/07/2021 15:25

Vllaznia ka zhvilluar përgatitjet e fundit në prag te ndeshkjes së raundit të dytë kualifikues të Conference League me AEL Limassol të Qipros. Skuadra shkodrane kreu seancën e fundit stërvitore gjatë së cilës duket se ka shfaqur pakënaqësitë e saj për gjendjen e terrenit, por kjo nuk i pengon futbollistët she stafin e kësaj skuadre që të shfaqen optimistë për arritjen e një rezultati pozitiv,gjë që e vuri në dukje sponsori i skuadrës Alban Xhaferri.

Top Channel/ Derbi Partizani-Tirana/ Trajnerët e dy ekipeve tregojnë synimet
01/10 18:57
Top News-Tirana-Partizani do të bllokojë disa rrugë/Ja masat e shtuara të policisë për Derbin
01/10 17:30
Top Channel/ Kreu i KOKSH vlerësohet në Olimpia, merr çmimin Laurel nga Komiteti Olimpik Europian
01/10 15:44
Top Channel/ Calja rikuperon dëmtimin kthehet në stërvitje, gati për në botërorin e peshëngritjes
01/10 15:22
Top Channel/ Kreu i FIFA-s viziton Kosovën/ Infantino: Do arrijë sukses në futboll, ka talente
30/09 20:00
Top Channel/ Rikthim pas dëmtimit/ Futbollisti i Tiranës pësoi thyerje të kafkës në fushën e lojës
30/09 19:57
Top Channel/ Kreu i FIFA-s në Tiranë! Infantino merr pjesë në inaugurimin e shtëpisë së futbollit
30/09 12:08
Top Channel/ Femrat e Vllaznisë në Champions/ Historike. Shkodranet kualifikohen ne fazën e grupeve
28/09 19:54
Top News-Historike! Vllaznia e femrave kualifikohet në grupet e Champions League
28/09 18:24
Top Channel/ Historike! Vllaznia e vajzave kualifikohet në grupet e Chanpions League
28/09 18:07
Top News- Shitet në ankand makina e Formula 1/ U përdor nga Daniil Kvyat në vitin 2019
28/09 17:16
Top Channel/ Ndeshja Shqipëri-Islandë/ Ekipi kombëtar vjen pas humbjes me Izraelin
27/09 19:57
Top Channel/ Formacioni i mundshëm në ndeshjen Shqipëri-Islandë, e fundit në Ligën e Kombeve
27/09 12:37
Top News – Ndeshja e kombëtares me Islandën/ Reja-do ketë ndryshime, duhet të jemi në formë
26/09 18:05
Top News – Frika e tifozeve femra në Katar/Dënohen me burg edhe në rast se përdhunohen
26/09 16:39
Top Channel/ Kampionati i peshëngritjes, U20 dhe U23 në garë në Lushnjë
26/09 12:37
Top Channel/Nesër sfida me Izraelin/Reja: Ekipi duhet të gabojë sa më pak. Shqipëria kërkon 2 fitore
23/09 19:52
Top News – Afron ndeshja me Izraelin/ Reja dhe Hysaj:Është shumë e rëndësishme, duhet fituar
23/09 18:54
Top News – ‘Dardanët’ nisen drejt Belfastit/Për ndeshjen e ndaj Irlandës së Veriut
23/09 13:57
Top Channel/ Gara e ciklizmit. U organizua në Korçë në ditën ndërkombëtare pa makina
23/09 12:34