Top Channel/ Veriu i trazuar, Serbët mblidhen sërish para komunave
30/05/2023 15:27

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Policia, 5 video me prova. Momenti i vrasjes së Afrim Bunjakut nga terroristët serbë
01/10 19:28
Top Channel/ “Serbia deshi të aneksojë Veriun”, Sveçla: Terroristët u stërvitën në baza serbe
01/10 18:30
Top News – Asociacioni në dorën e SHBA-së / Mirëpritet propozimi i Osmanit, zhgënjim me BE-në
01/10 13:39
Top Channel/ Ushtria serbe në kufi, Vuçiç: Nuk do të urdhërojë futjen në territorin e Kosovës
30/09 22:30
Top Channel/ Gjenden të tjera armë në veri, dyshohet se u përdorën nga grupi armatosur
30/09 22:27
Top Channel/ Ushtria serbe në kufi/ Nis tërheqja. Osmani: Vuçiç si Millosheviç
30/09 19:53
Top Channel/ Mësimi i vështirë në veri/Në shkolla programe të ndryshme. Serbët mësojnë si në Serbi
30/09 19:51
Top Channel/ Përse FSK nuk shkon dot në veri të Kosovës, Kurti “ultimatum” Serbisë!
30/09 15:12
Top News – Kurti thirrje Vuçiç/ “Dorëzo kriminelët, të ekstradohen në Kosovë”
30/09 14:48
Top News- Borrell i ashpër me Serbinë: Tërhiq menjëherë ushtrinë, grumbullim shqetësues
30/09 14:25
Top News-Ish-koloneli amerikan, Gian Gentile/ Sulmuesit në Banjskë si këmbësori ushtarake
30/09 12:26
Top News- Rama thirrje Kurtit e Vuçiç: Veproni me përgjegjësi e maturi, mbrojmë Kosovën
30/09 12:08
Top News-‘Frikë’ nga vendosja e ushtrisë në kufi/Albin Kurti telefonon SHBA, kërkon ndihmë të shtuar
30/09 11:54
Top Channel/ Radoicic shpëton Vucicin, merr përsipër sulmin-Svecla: Të ekstradohet urgjentisht!
30/09 11:13
Top Channel/ Kardiologët në protestë/ Kosovë, pakënaqësi për menaxhimin e spitalit
29/09 19:55
Top Channel/ Radojcic jep dorëheqjen në Beograd/ Policia e Kosovës i bastis pronat në veri
29/09 19:34
Top News – Sulmuan Policinë e Kosovës/ Familjet e terroristëve serbë kërkojnë trupat e pajetë
29/09 19:25
Top News – Pas sulmit në Veri/ Osmani- Ndërkombëtarët t’i kërkojnë llogari Serbisë
29/09 18:40
Top Channel/ NATO miraton forca shtesë për Kosovën: Çelësi i sigurisë dialogu
29/09 18:37
Top Channel/ Radojcic jep dorëheqjen në Beograd/ Policia e Kosovës i bastis pronat në veri
29/09 15:27