Top Channel/ U tha se tradhtoi Kim Kardashian me aktoren e njohur, Kanye West reagon për herë të parë
21/09/2021 18:41

Ndërkohë që kanë kaluar plot gjashtë muaj nga divorci i Kanye West me Kim Kardashian, fakte të reja nga ndarja e tyre kanë nisur të dalin në dritë. Reperi amerikan publikoi sëfundmi albumin e tij të shumëpritur “Donda” dhe në një prej këngëve, “Hurricane”, është aluduar se ai tregon për tradhëtinë ndaj ish-bashkëshortes pas lindjes së dy fëmijëve të parë. Sipas prestigjiozes “Page Six”, burimet konfirmuan se në tekst, Kanye rrëfen pabesinë ndaj yllit të reality show. “Kënga është njëfarë mënyre dëshmia e tij për gjithçka që ka bërë gabim dhe marrja e përgjegjësisë për përfundimin e martesës”, tha burimi. Së fundmi, “The Sun” ka shkruar se Kanye e ka tradhtuar Kim Kardashian me aktoren dhe këngëtaren e njohur Christina Milian. Por, në lidhje me këtë, “DailyMail” ka kontaktuar me ekipin e West dhe Milian për një koment lidhur me ngjarjen. Reperi reagoi për herë të parë duke u shprehur se ai ishte në një marrëdhënie me Christina, përpara se të njihej me Kardashian duke hedhur kështu poshtë të gjitha aludimet.

Top News- Nis procesi ‘Sextape’/ Karim Benzema rrezikon dënim deri në 5 vjet burg
18/10 16:02
Top News- Telenovela Wanda Nara-Icardi/ Çifti drejt ndarjes… shkak Eugenia Suarez!
18/10 14:18
Top News-‘E shet veten për 5 mijë lekë’ / Mikela godet me shuplakë Jurgenin në prapaskenë
17/10 18:49
Top News-Lojtari i Bajernit dënohet me burg/Lucas Hernandez përfundon pas hekurave në Spanjë
14/10 14:32
Top News-Ndëshkohen banorët e ‘Big Brother’/Shkelën rregullat, ja dënimi që do të kryejnë
13/10 14:55
Top News-5 banorë kalojnë në nominim/Ja çfarë ndodhi në Big Brother Vip…
13/10 14:42
Top News – Dyndje njerëzish në pikat e DIGITALB / BBV ‘Mbërthen’ shqiptarët para ekranit
12/10 17:01
Top News – 10 vite pas vdekjes… / Fustanet e Amy Winehouse dalin në ankand
12/10 13:33
Top News-Duan të bëjnë një tatuazh të njëjtë/Çfarë po ndodh mes Semit dhe Donaldit
11/10 10:33
Top News-Ilir Shaqiri i thotë të gjitha/‘Kam tradhëtuar gruan, rrezikoja të humbisja familjen’
11/10 10:32
Top News – Lamtumira me 007-ën / Një yll për Daniel Craig në Hollivud
07/10 14:07
Top Channel/ Filloi Big Brother VIP! Prezantohen banorët VIP të shtëpisë më të famshme
06/10 12:41
Top News-Fillon më në fund ‘Big Brother Vip’/Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri
05/10 23:00
Top News-‘Babai më ka dhunuar që 5 vjeç’/Trondit Juli me rrëfimin e tij në Përputhen
05/10 22:22
Top News-Nga Shakira te Claudia Schiffer/Si i fshehin të famshmit paratë
05/10 16:18
Top News- Ibra feston 40 vjetorin/ I bën vetes dhuratë një ‘Ferrari SF90 Stradale’
04/10 15:58
Top Channel/ Të martën nis Big Brother VIP! Reality show më i madh shqiptar, në orën 21:00
04/10 15:58
Top News- U tha se janë bashkë/ E vërteta e lidhjes së Angelina Jolie me the Weeknd
30/09 20:48
Top News- ‘Ishte dashuri me shikim të parë’/ Diletta Leotta flet për ndarjen nga aktori turk
30/09 20:45
Top News-Më në fund e lire/ Britney Spears shpërthen në lot kur dëgjon vendimin
30/09 20:44