Top Channel/ Tensione gjatë Komisionit Hetimor të TIMS, Gogu ngrihet në këmbë
10/07/2024 14:17

Është mbledhur këtë të mërkurë Komisioni Hetimor për TIMS, ku janë thirrur disa zyrtarë për të dëshmuar. Pas vendimit të Kushtetueses për rrëzimin e gjysmës së neneve të ligjit për Komisionet hetimore, anëtarët e PD në “TIMS” kanë kërkuar që të shtyjnë afatin për këtë komision.

Top Channel/ Debat për raportin e OLAF! Kërkesa e opozitës diskutohet Konferencës së Kryetarëve
16/07 15:11
Top Channel/ Basha hesht për “21 janarin”! Komenton hetimin e SPAK por s’tregon kush dha urdhër
16/07 15:09
Top Channel/ SPAK regjistroi “21 Janarin”, Basha: S’është roli im të komentoj akte që janë nën hetim
16/07 13:16
Top Channel/ Rama rrëfen projektet për Shkodrën, nga ‘kunja’ për Pjerin Ndreun tek batuta me Becin
16/07 13:02
Top Channel/ Basha: 9 muaj mos i harxhojmë me gërricje mes vetes por të punojmë për largimin e Ramës
16/07 13:00
Top Channel/ ‘Gozhdohet’ Basha: Ku e regjistroi partinë e re dhe ku janë paratë e demokratëve
16/07 12:58
Top Channel/ PD: Debat për raportin e OLAF! Rrëzohet kërkesa e opozitës
16/07 12:55
Top Channel/ Bashkëpunim i fshehtë me Berishën? Basha flet për e ish-kryeministrit për “21 Janarin”
16/07 12:31
Top Channel/ Basha ‘i jep gaz’ përgatitjeve për zgjedhje: Përshpejtojmë caktimin e kandidatëve
16/07 12:30
Top Channel/ Basha del në konferencë për të mbrojtur SPAK-un: Sy ciklopët…
16/07 12:29
Top News/ ‘Keni nënën Greqi!’. Beleri ‘provokon’ pak orë pasi mori lirinë
16/07 08:30
Top News/ Opozita përplaset me Dumanin. Pse mbahet në arrest shtëpie Sali Berisha?
15/07 19:38
Top News/ Lojërat Olimpike në Paris/ Veliaj pret skuadrën përfaqësuese të Shqipërisë
15/07 17:56
Top News/ Himara gati për zgjedhje/ Caktohet numri i monitoruesve për 36 qendrat e votimit
15/07 17:15
Top Channel/ “A keni frikë mos ju presin krahët”? Dumani habitet nga pyetja e Açkës
15/07 16:28
Top Channel/ Kuvendi, sherr për minutazhin 225 minuta i takojnë mazhorancës dhe 126 minuta opozitës
15/07 15:24
Top Channel/ SPAK do kujdeset për zgjedhjet, Altin Dumani: Kemi një strategji të krimeve zgjedhore
15/07 15:11
Top Channel/ Kush e pengon Dumanin të arrestojë Veliajn? Kreu i SPAK i përgjigjet Nokës
15/07 14:44
Top Channel/ Pse janë zgjatur përgjimet?! Dumani tregon të vërtetën
15/07 14:13
Top Channel/ A bashkëpunon SPAK me Prokurorinë e Përgjithshme? Dumani: Kemi disa…
15/07 14:12