Top Channel/ Sulmi kibernetik nga Irani, Mediu: Demokracitë në rajon rrezikohen
16/09/2022 09:54

Grupi i deputetëve shqiptar pjesë e IPAC(Aleanca ndëroarlamentare për Kinën), morën pjesë në Samit ku përfaqësoheshin 30 parlamente nga Australia, Japonia, Britania dhe Europa. Me ftesë të kryetarit të Komisionit të Jashtëm të Senatit Amerikan Bob Menendez dhe n/Kryetarit Senatorit Marco Rubio të pranishëm ishin Fatmir Mediu, Blerina Gjylameti, Dhurata Çupi, Fatmir Xhafa dhe Nustret Abdullai.

Top Channel/ Nga Kosova drejt Durrësit,qyteti bregdetar i preferuar nga pushuesit shqiptarë në rajon
20/07 12:45
Top Channel/ “Në plazhin e Kosovës”, Shëngjini është mbushur plot me pushuesit “patriotikë”
20/07 12:44
Top News/ Armë zjarri dhe pushkë në banesë, prangoset 30-vjeçari me precedent penal
20/07 12:41
Top Channel/ Instalacioni i dritave. Gjirokastër, performaca në obeliskun e arsimit në qytet
20/07 12:28
Top Channel/ Është koha e zahireve. Korçë, vazhdon tradita e amvisave për t’u përgatitur për dimrin
20/07 12:26
Top News/ Si funksionoi skema e mashtrimit. MCA zhvati qytetarët me kredi e përmbarim
20/07 12:18
Top Channel/ Elbasani s’ka prokurorë. Dhoma e avokatisë: Mungesa bëhet shkak për vonesat e gjyqeve
20/07 12:15
Top News/ Skandali me mikrokreditë. Ndërron jetë një nga të akuzuarit, u hodh nga pallati në ndërtim
20/07 12:14
Top Channel/ Emigrantët po kthehen. Në Portin e Durrësit ka një fluks të shtuar të udhëtarëve
20/07 12:12
Top Channel/ Fluks nga Kosova! Kjo fundjavë ka patur numrin më të madh të lëvizjeve në kufi
20/07 12:05
Top News/ I dënuar nga Italia për narkotikë, arrestohet 58-vjeçari në Vlorë
20/07 11:52
Top News/ Stuhia shkatërroi serrat, dëme të mëdha për fermerët në Cërrik
20/07 11:51
Top Channel/ I dënuar nga Italia me 8 vite burg për trafikim droge, arrestohet 58-vjeçari në Vlorë
20/07 11:47
Top Chanel/ Hidhet nga pallati Olsi Ibro,i përfshirë në skemën e mashtrimit mln euro me mikrokreditë
20/07 11:39
Top Channel/ “Kushëriri Altin Dumanit i vuri minën dy vajzave”, Berisha sërish akuza ndërkombëtarëve
19/07 23:04
Top News/ Stuhia shkatërron serat në Cërrik, fermerët humbasin çdo gjë
19/07 21:37
Top Channel/ Kapriçot e motit në Korrik, stuhia përfshin Cërrikun, shkatërrohen tërësisht serat
19/07 21:09
Top News/ Bisedat në Instagram i kushtojnë jetën, 42-vjeçari nga Bilishti vdes në spital
19/07 20:58
Top News/ Fshinin gjobat kundrejt ryshfetit. Masa ndaj ‘grupit’ të policëve rrugorë në Elbasan
19/07 19:59
Top Channel/ Aeroporti i Tiranës i paprekur/ TIA konfirmon se sistemet kanë mbetur funksionale
19/07 19:55