Top Channel/ “Shtatë muaj pa ty”, Jul Deda i përmalluar për të atin, ndan foton e veçantë: Më mungon
24/06/2024 13:28

Ish-finalisti i BBV3 Jul Deda së fundmi ka ndarë një foto më babanë e tij dhe aktorin e mirënjohur Zef Deda, i cili para disa muajsh humbi jetën. Juli shprehet i përmalluar për të atin dhe tregon se i mungon pafund buzëqeshja e tij. “Sot, 7 muaj pa ty. Prehu i qetë zemra ime. Të dua shumë…! Më ka marrë malli për buzëqeshjen tënde Babo”, shkruan Juli krahas fotos. Aktori edhe kur ishte pjesë e BBV3, shpesh herë e kujtonte të atin dhe përlotej për të. Në një moment gjatë qëndrimit brenda në shtëpi, ai tregoi për banorët e tjerë se është e vështirë të shohësh prindin të ikë dhe nuk ke asnjë fuqi për të bërë diçka. Juli tregoi një nga bisedat e fundit që ka bërë ai dhe i vëllai me të atin para se të vdiste.

Top Channel/ Dua Lipa lë pas Ed Sheeran dhe Adele, ja shifra marramendëse që fitoi vitin e kaluar
24/07 21:59
Top Channel/ “Porosis gjithmonë dy kafe”! Agron Llakaj përlot me postimin për të shoqen e ndjerë
24/07 14:47
Top News/ Zbulohet paga vjetore e Princit William
24/07 11:36
Top News/ Reagon Egla Ceno, e fitova BBV për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin?
24/07 11:35
Top News/ Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve
24/07 11:22
Top News/ Pas Kampionatit Evropian, fejohet një tjetër futbollist i Anglisë
23/07 14:03
Top News/ Pas lëndimit që pësoi në Copa America, Messi në pushime me gruan
23/07 13:55
Top News/ Bëhen bashkë ish-banoret e BBVA3 mahnitin me paraqitjet në bikini
23/07 13:26
Top News/ Humbi finalen e Euro 2024, por fitoi dashurinë -Watkins i jep fund beqarisë
23/07 12:40
Top News/ ‘Ngele duke kopjuar Heidin’ , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
23/07 11:58
Top News/ Ishin rivalët më të mëdhenj në BBV, Juli habit me deklaratën për Romeon
23/07 11:12
Top Channel/ Simpsons parashikuan kandidaturën e Kamala Harris? Shpërthen rrjeti, krahasimet…
22/07 17:58
Top News/ Ilnisa jep përgjigjjen interesante , Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni
22/07 16:31
Top News/ Habit Meri Shehu – Do të jem pjesë e një filmi
22/07 15:41
Top News/ Bleona Qerreti padit atkitekten, këngëtarja përfundon në gjykatë
22/07 15:38
Top News/ Kim Kardashian shkëlqen me një fustan të kuq të tejdukshëm
22/07 13:03
Top News/ Bora Zemani publikon fotografi nga pushimet, shfaqet në bikini të bardha
22/07 13:01
Top News/ Arta Kabashi merr vëmendje me dukjen atraktive në bikini
22/07 13:00
Top News/ Sean Kingston dhe nëna e tij përballen me dekada në burg për mashtrim
22/07 12:24
Top News/ Çmimet ‘absurde’ Fansat e Billie Eilish refuzojnë të marrin pjesë në koncert
22/07 12:24