Top Channel/ Shqipëria nga sateliti… Dy satelitë do monitorojnë gjithçka, nga rendi te bujqësia
29/09/2022 13:00

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News- PD ‘fsheh’ listat e antarësisë!/ Sa simpatizantë morën pjesë në primaret e Berishës?!
04/12 22:51
Top News- Përfundojnë ‘primaret’ në PD/ Berisha pranon problematikat, u përgjigjet akuzave
04/12 22:50
Top Channel/ Primaret! Procesi me probleme, kopje e keqe e modelit amerikan
04/12 20:15
Top Channel/ Primaret, dalin rezultatet e para! Procesi me probleme, kopje e keqe e modelit amerikan
04/12 20:10
Top Channel/ Partia Demokratike zgjedh kandidatët për 51 bashki, kush janë fituesit e pare
04/12 18:56
Top News- Cili është problemi me listat e PD!/ Ja anëtarët që mund të jenë hequr dhe pse
04/12 17:27
Top Channel/ Tirana City Talks, Veliaj: Po krijojmë një sistem të koordinuar për transportin publik
03/12 16:28
Top Channel/ Begaj, kërkesë Papës: Selia e Shenjtë të njohë pavarësinë e Kosovës, ndihmon dialogun!
03/12 15:15
Top News – Osmani në samitin e BE në Tiranë / Merr ftesën nga Charles Michel, përfaqëson Kosovën
03/12 14:39
Top Channel/ Samiti i BE në Tiranë. Në Shqipëri do vijnë liderët e të gjitha vendeve europiane
03/12 12:32
Top Channel/ Akuza e një prej kandidatëve në Fier: Primaret në PD të manipuluara
03/12 12:16
Top News – Orët përpara votimit për në primaret e PD/ Si do zhvillohet procesi në bazën e Partisë
03/12 11:36
Top Channel/ Primaret e PD, farsë Në! Shumë bashki s’ka garë, listat e votuesve të manipulueshme
02/12 19:36
Top News – Paratë e lobimit të LSI/ Padia e Halit Valterit prej 6 muajsh në SPAK
02/12 18:11
Top Channel/ The Times zbulon çfarë prodhoi telefonata e Rishi Sunak me Edi Ramën
02/12 14:30
Top News – Demokratët dy herë në votim për primaret! /6 degë me 1 kandidat, 29 rrezikojnë balotazhin
02/12 11:21
Top Channel/ Çështja e detit e marrëdhëniet dypalëshe, Olta Xhaçka takim me homologun grek në Athinë
02/12 10:32
Top News-Kryebashkiaku me presidentin Steinmeier/Veliaj-Projekte të reja për energjinë e rinovueshme
01/12 17:22
Top Channel/Presidenti gjerman vizitë në Tiranë/“Procesi i Berlinit për të përshpejtuar integrimin”
01/12 15:31
Top Channel/ Presidenti gjerman në Tiranë! Steinmeier jep mbështetje për integrimin e Shqipërisë
01/12 12:06