Top Channel/Raporton për buxhetin, opozita e akuzon Ardi Veliun për manipulim të ngjarjeve kriminale
28/10/2022 14:50

Dalja e drejtorit të Agjencisë së Mbikqyrjes policore, Ardi Veliu, para deputetëve për të prezantuar buxhetin e vitit 2023 u shoqërua me debate të forta dhe akuza. Veliu u përball me deputetët e opozitës që e cilësuan drejtuesin e lartë të policisë si manipulator të disa ngjarjeve të rënda kriminale ku policia ishte përgjegjëse.

Top News/ Ditëlindja e Vespa-s, mijëra të apasionaur pas motorëve mblidhen në Itali
20/04 08:30
Top News/ Shirat pranveror “vrasin” 70 persona dhe shkatërrojnë më shumë se 2600 shtëpi
20/04 08:30
Top News/ ‘S’më rruhet për SPAK’/ Kryemadhi lëshon gojën, akuzon dhe Metën
19/04 23:00
Top Channel/ Presioni i SHBA e BE, Meta zbutet me SPAK, shpall Monikën kryetare të grupit armiqësor
19/04 22:55
Top Channel/ Meta e Kryemadhi shou, bashkëshortja e kreut të PL: Nuk më rruhet për SPAK
19/04 22:51
Top News/ Meta ndan Kryemadhin, kreu i PL: Njëri nga ne qëndron në kryesi
19/04 22:31
Top News/ BE-Srebrenica të mos mohohet, gjenocidi është gjenocid
19/04 21:57
Top News/ “Kam eksploziv”, terror në ambasadën iraniane në Francë. Një i arrestuar
19/04 21:57
Top News/ Konflikti Izrael-Iran, SHNA: Nuk kishim dijeni për sulmin dhe nuk u përfshimë në të
19/04 21:56
Top News/ “Izraeli tregoi forcën kundër Iranit”, udhëheqësit botëror thirrje për qetësi
19/04 21:56
Top Channel/ “S’më rruhet as për burgun as për SPAK-un”, Kryemadhi lëshon gojën: Unë jam tradhtarja
19/04 21:48
Top News/ Berisha shpjegon programin e ardhshëm të PD: Shteti ligjor mbetet shtyllë kryesore
19/04 20:42
Top News/ Rithemelimi kërkon qeveri teknike, Berisha: Mundësi e vetme për rotacion politik
19/04 20:41
Top News/ Berisha: Shqipëria, duhet të mbetet yll polar i të gjitha reformave dhe politikës tone
19/04 20:40
Top News/ Berisha: Droga e ktheu Euron në narkoeuro, rotacioni politik i bllokuar
19/04 20:40
Top News/ “Korrëm fitore”, Berisha flet për aksionin opozitar: Ndodhemi në betejë të re
19/04 20:40
Lajmet kryesore të ditës – Top News, 19 Prill 2024
19/04 20:30
Top News/ Përmbytjet në Dubai, kaos në aeroport dhe në autostrada edhe pse reshjet pushuan
19/04 20:26
Top News/ Ankesat për tenderat. Më shumë se gjysma për vlerësimin e ofertave
19/04 19:40
Top News/ Projektligji i ri i Qeverisë. Lehtëson procedurat për abortin, parashikon surrogacinë
19/04 19:15