Top Channel/ Raporti i OSBE/ Basha: Me dy fjalë, Masakër zgjedhore
27/07/2021 12:56

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/PD:Kodi etik i Ramës?Hi syve/“Ministrat shkojnë në hotele që kushtojnë 700 euro nata”
18/09 15:09
Top Channel/“Kush shkel etikën largohet”,Rama u kujton ministrave rregullat e sjelljes gjatë detyrës
18/09 15:08
Top News – Pas betimit nisin porositë/Rama i prerë dhe i qartë me ministrat e rinj
18/09 15:06
Top News-Ndërkombëtarët urojnë qeverinë ‘Rama 3’/ Kim dhe Soreca gati për të punuar me kryeministrin
18/09 15:06
Top Channel/ “Rama 3” betohet para Metës, ceremonia në Presidencë për nisjen e mandatit të tretë
18/09 15:03
Top News-Rama u mbyll gojën ministrave të rinj/’Qëndrimet kundër vendimeve, të patolerueshme’
18/09 13:56
Top News-‘Të ftohet populli për të ndarë mendime’/Rama-Nuk ka rëndësi, të majtë apo të djathtë!
18/09 13:51
Top News-‘Bashkëqeverisja është Bibla dhe Kurani juaj’/Sanksione për zyrtarët që…
18/09 13:51
Top News-Rama qanë hallin me ministart/’Falemiderit që do ndani me mua telashet’
18/09 13:50
Top News-Rama ultimatum ministrave/’Tundni dynjanë për hallet e qytetarëve si për babain tuaj’
18/09 13:46
Top News-‘U nisëm me sportele me hekura e tym qoftesh’/’Me shkop drejtorëve që i lenë varur..’
18/09 13:46
Top News-‘Mbani larg krushq e kushërinj’/Rama u jep leksione politike, morale e pune ministrave
18/09 13:45
Top News-‘Nuk mund të shkoni në kafene në ditë pune’/’Ndjesë publike ose lironi karrigen’
18/09 13:45
Top News-‘Keni përgjegjësi për motivimin moral të administratës’/’Të punojmë në zyrë apo distancë’
18/09 13:44
Top News-Rama strikt me ministrat,leje,Ballës/’E padiskutueshme prania juaj në orën fikse në seancë’
18/09 13:44
Top News – Shkeli Kushtetutën’/Ulsi Manja i jep dorën presidentit Ilir Meta
18/09 13:43
Top News-Rama-Meta bëjnë paqe/Kryeministri betohet para presidentit për detyrën e re
18/09 13:43
Top News-Qeveria e re zotohet para Presidentit/‘Betohem në nderin tim se do të zbatoj Kushtetutën’
18/09 13:43
Top News-Rama i jep fund festave të administratës’/’Drejtorë organizojnë mbremje dëfrimi’
18/09 13:42
Top News-‘Deri në 2013-ën nuk u la asgjë’/Rama për PD-Kanë marrë ç’kanë gjetur, karrige e piktura
18/09 13:42