Top Channel/ Rama: BE nuk po bën detyrat! Shqipëria i ka plotësuar me kohë detyrimet e saj
20/10/2021 12:52

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ “Basha ndiqet penalisht në Belgjikë”/ Berisha lajmëron protestë pas 11 dhjetorit
04/12 02:27
Top News – Basha për dosjen ‘non grata’/ ‘I vetmi hall që ka berisha, s’ka lidhje me PD’
03/12 20:30
Top News -‘E more të vockël Lulin o doktor, tani ai kërkon të na hajë’ demokrati Devollit-Berishës
03/12 20:19
Top News – Demokrati bën gafën ‘Luli peng i Bashës’ Berisha e korigjon duke qeshur
03/12 20:17
Top News – Berisha ‘Shpifjen non-grata e kam çuar në Gjykatë, s’kam kërkuar ndihmë’
03/12 20:13
Top News – Berisha e quan Bashën ‘dhunues’ ‘Më përjashtoi nga Parlamenti, ja skema’
03/12 20:13
Top News – ‘Dosja e Peng Bashës ta quajmë ligji Toyota Yaris dhe Muzina’ Berisha
03/12 20:03
Top News – ‘Të premten shkojnë në xhami për të falur mëkatet’ ja me kë e ka Berisha
03/12 19:58
Top News – Berisha ‘Firmat po këndojnë këngën e fitores, Basha i tmerruar’
03/12 19:57
Top News – Berisha rrëfen hapin e radhës pas Kuvendit të 11 Dhjetorit
03/12 19:55
Top News – ‘Motin nuk e dimë’ Berisha zbulon vendin ku do mblidhet Kuvendi 11 Dhjetorit
03/12 19:51
Top News – Berisha ‘Peng Basha, Rama të mbyll dosje, por nuk të shpëton nga 11Dhjetori’
03/12 19:40
Top News – ‘5 thirrjet penale për Bashën, prokurorët Belgë e presin në zyrë’ Berisha
03/12 19:37
Top News – Godet Berisha ‘Autoritetet Belge përndjekje penale ndaj Bashës, kërkuan marrjen me forcë’
03/12 19:35
Top News – Berisha plas bombën ‘Basha anëtar i organizatës kriminale’ nxjerr emrat
03/12 19:34
Top News – Berisha i kërkon Bashës të japë dorëheqjen ‘Je përgjegjës për humbjen në 4 zgjedhje’
03/12 19:23
Top News – Berisha nga foltorja ‘Kafshata e gojës këtu kushton 83herë më shumë se në BE’
03/12 19:22
Top News – Berisha ‘Ja pse e quajta Peng Basha, faktet po e dëshmojnë’
03/12 19:21
Top News – Berisha me tone të larta ‘E bëri Shqipërninë delen e zezë të Ballkanit’
03/12 19:11
Top News- Berisha ‘Më 11 Dhjetor shkojmë të firmosin rithemelimin e PD’
03/12 19:10