Top Channel/ PS gati të diskutojë kërkesat e PD/ Balla përmend nevojën e zgjatjes së vettingut
19/10/2021 15:18

Vettingu edhe për politikanët propozuar nga opozita nuk ka hasur murin e kundërshtisë nga shumica socialiste por kreu grupit parlamentar socialist ia tha në advancë propozuesve se PS nuk ulet në asnjë tryezë bisedimesh me kushte të paravendosura.

Top Channel/ Digjet në shtëpi vajza 12 vjeçare autike, në gjendje të rëndë babai
29/11 16:21
Top Channel/ Enigmë vdekja e rusëve! Hetuesit kërkojnë ndihmën e shërbimit sekret të ushtrisë
29/11 16:18
Top News- Hapet e papërfunduar ‘Rruga e Arbrit’, punimet mbyllen në Prill, qytetarët në festë
29/11 16:17
Top Channel/ Kujdes, ka gurë! Në rrugën Elbasan-Qafë Thanë, dherat bien për shkak të reshjeve
29/11 15:59
Top Channel/ Gurët bien mbi shtëpi! Torrovicë, rruga dhe banesat janë të rrezikuara gjatë shirave
29/11 15:51
Top Channel/ Deti kthen mbetjet urbane! Dalin në plazhin e Lungomares, bashkia i pastroi më pas
29/11 15:49
Top Channel/ Festë edhe me mot të keq. Në Durrës, pezullohen lundrimet e anijeve të vogla
29/11 15:45
Top Channel/ Dëbora bllokon Thethin! Në zonat e thella janë shumë turistë që nuk mund të kthehen
29/11 15:43
Top Channel/ Pasardhësi i Isa Boletinit! I vetmi që ka zgjedhur të mos largohet nga Mitrovica
29/11 15:21
Top Channel/ Hapet “rruga e Arbrit” Tiranë-Peshkopi, udhëtimi për vetëm një orë
29/11 15:17
Top Channel/ Nostalgjiku i Enver Hoxhës në PS! Mesazhi i Bujar Çelës shkakton debate, reagon PD
29/11 15:14
Top Channel/ Urimi me diktatorin Hoxha, Alibeaj: Të merren masa
29/11 14:44
Top News – Kolona e makinave me flamujt kuqezi, udhëtimi i parë në Rrugën e Arbrit
29/11 14:05
Top News-Durrës, det i trazuar dhe me dallgë/ Tragetet nga Italia mbërrijnë pa probleme
29/11 13:51
Top Channel/ Thethi nën pushtetin e dëborës. Momenti kur furgoni bllokohet në mes të rrugës
29/11 13:46
Top Channel/ Festë në Dibër! Hapet provizorisht Rruga e Arbrit, e kalueshme që sot!
29/11 13:25
Top News-Kursimet e shqiptarëve në banka/Nuk ka më pasiguri për shkak të pandemisë
29/11 13:14
Top Channel/ Moti i keq, erdhi dimri. Priten reshje dëbore, shiu dhe temperatura të ulëta
29/11 13:02
Top Channel/ Kujdes! Ka gurë në rrugë. Elbasan-Qafë Thanë, rënia e gurëve për shkak të reshjeve
29/11 13:01
Top Channel/ Mot i keq edhe në Durrës,për shkak të stuhisë në det pezullohen lundrimet
29/11 12:57