Top Channel/ “Për’puthen” në Korçë. Audicionet për konkurrentët në sezonin e ri të programit
18/06/2021 15:25

Përputhen zhvilloi audicionin e radhës në Korçë. Të shumtë ishin ata që i pritën mes emocionesh, organizatorët dhe protagonistët e emisionit më të ndjekur të shqiptarëve para teatrit Andon Zako Cajupi e madje takimet nga afër me disa prej personazheve aq të njohur arritën deri në përlotje. Si në çdo qytet të Shqipërisë kanë qenë të shumtë ata që kanë ndjekur çdo puntatë të “Për’puthen” e sigurisht përveç fansave nuk kanë munguar as ata që u bënë pjesë e audicioneve. Për organizatorët, pritshmëritë nga lokalitetet për të zbuluar persona që spikatin mbeten të larta. “Për’puthen” do të vazhdoje turin edhe në qytete të tjera të Shqipërisë, ku të gjithë presin me padurim për t’u afruar sadopak me ata që i kanë mbajtur mbërthyer para ekranit.

Top News- Përralla e Simona halep/ Tenistja martesë surprizë me milionerin maqedonas
16/09 23:07
Top Channel/Komentoi negativisht vaksinën kundër Covid-19, Nicki Minaj e ftojnë në Shtëpinë e Bardhë
16/09 20:51
Top News-Kritikoi efektivitetin e vaksinave/Këngëtarja merr ftesë speciale nga Shtëpia e Bardhë
16/09 16:50
Top News-Unaza e Meghan bën bujë të madhe/Marka prodhuese zbulon çfarë fshihet pas saj
16/09 16:48
Top News-E kemi ditur gjithnjë gabim/E vërteta që fshihet pas fotove të princëshë Dianës
16/09 14:20
Top News-‘Rumania ende në kohën e Çausheskut’/Bashkëshorti i Angela Martinit paralajmëron padi
16/09 14:19
Top News-Askush nuk e priste/AKTORI I ‘LA CASA DE PAPEL’ DO TË BËHET BABA
16/09 13:59
Top News-Nominohet për çmimin e madh në Suedi/Dafina Zeqiri regjistron një tjetër sukses në muzikë
16/09 13:56
Top News – U ‘kap mat’ në Dubai me të dashurin/ Reagon Shqipja- Nuk kam turp ta reklamoj
15/09 20:09
Top Channel/ Pa komplekse, Chrissy Teigen zbulon ndërhyrjen estetike në fytyrë
15/09 19:31
Top News – U arrestua për armëmbajtje pa leje/ Lirohet nga burgu këngëtarja Fjolla Morina
15/09 19:01
Top News-Arrestohet reperi i njohur/Përsëri në telashe, sherr në një klub nate
15/09 13:38
Top News-Princin Harry feston ditëlindjen/Familja mbretërore e uron me një mesazh publik
15/09 13:20
Top News-Merr fund pritja e ëmbël/Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë
15/09 13:19
Top News – U tha se janë fejuar/ Reperi i njohur kosovar i jep fund lidhjes
15/09 13:07
Top News-Tha se u shpërngul në Afrikë/Einxhel Shkira shfaqet papritur në Dhërmi
15/09 13:02
Top News – Beyonce pushime në Flying Fox / Jahtin e Jeff Bezos që u furnizua në Sarandë…
15/09 12:30
Top Channel/ “Mos ia qaj hallin!”/ Armina Mevlani reagon pas përjashtimit të Sali Berishës nga PD
14/09 18:44
Top News – Të bukur dhe famshëm… / Yjet mahnisin në tapetin e kuq të Met Gala
14/09 18:36
Top News – Më e ndjekura në Përputhen 3/ Kush është konkurentja që mban kurorën në Instagram
13/09 18:46