Top Channel/ “Nuk ja vlen të kemi targa të përkohshme”, Kurti tregon ofertën për Serbinë
27/09/2021 12:16

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka zbuluar qëllimin e njësisë speciale të Kosovës në pikën kufitare duke thënë se janë aty për të mbrojtur policët kufitarë. Kurti bëri me dije se është gati që të heqin targat e përkohshme së bashku me Serbinë dhe përmendi se sa e vështirë është për shqiptarët që të shohin targat e Serbisë në Kosovë.

Top Channel/ Rama-Basha përplasen/ Replika të forta në Kuvend për korrupsionin dhe vetingun
28/10 19:31
Top Channel/ “Rama dhe Basha të mos flasin pafund”. Shehu komenton edhe borxhin publik
28/10 16:55
Top Channel/ Braçe kujton tragjedinë e 21 janarit dhe ‘sfidon’ Bashën: Hajde bëjmë Vetting penal!
28/10 16:36
Top Channel/ Gjekmarkaj ironizon Spiropalin: Ngjan gjithmonë e më shumë me Michael Jackson
28/10 16:06
Top Channel/ Kërkesa e Vokshit për Ramën: Tërhiqi vëmendjen ministreve, urdhëroji që të…
28/10 16:06
Top News-Basha bën gafën gjatë fjalës së tij, plas e qeshura në Parlament
28/10 15:48
Top News-Basha-Ramës, ‘Të ka marrë malli për Berishën dhe Metën ty, thuaje ta dëgjojnë të gjithë’
28/10 15:36
Top Channel/ Basha i tërheq ‘veshin’ deputetit të tij: Të lutem mos ofendo!
28/10 14:36
Top Channel/ Debati Basha-Rama. Vasili ‘i merr fjalën’: Boll me këtë rrumpallë parlamentare
28/10 14:24
Top Channel/ Ftesa e Ahmetaj për Xhaferrajn: Hajde vizito shkollat me mua, do ndihesh krenar
28/10 14:14
Top Channel/ Xhaferraj-Ahmetajt: 50 viktimat i shkaktoi masakra urbane. Ju përfitoni nga fatkeqësia
28/10 14:13
Top Channel/Xhaferaj e “merr në pyetje” për rrugët e Durrësit, Ahmetaj:Procedurat mbyllen në fundvit
28/10 14:11
Top Channel/ Opozita kërkoi të fliste për helmimin masiv në Krujë, Kuvendi vijon me rendin e ditës
28/10 13:57
Top Channel/ PD kërkon ndryshimin e rendit të ditës, Balla kundërshton: Të ketë më pak politizim
28/10 13:56
Top News-Rama-Bashës, ‘Nuk e di ku i sheh ti njerëzit në çadra se ti zgjohesh shumë vonë’
28/10 13:54
Top News-Basha-Ramës, ‘Këtë sistem do e mbash në këmbë me patronazhistët’
28/10 13:53
Top News-Rama ironizon Bashën-Njëherë që të erdhi rasti të bëhesh burrë, nuk po e shfrytëzon
28/10 13:53
Top News-Rama tallet rëndë me Bashën-Mos flit sikur je akoma në pelenat e mjekut, por bëhu burrë
28/10 13:52
Top Channel/“S’di si të ndihmoj të mos shpifësh si ‘llumi’”,Rama-Bashës:Të kam dashur dhe do të dua…
28/10 13:46
Top News-Basha-Ramës, ‘Ke lexuar raportin e FMN kur haje hallvë në Egjipt’
28/10 13:23