Top Channel/ Një tjetër sukses për Ariana Grande! Këngëtarja amerikane pjesë e spektaklit të famshëm
22/09/2021 17:47

Ariana Grande nuk di të ndalet. Këngëtarja amerikane ka arritur një tjetër sukses në karrierën e saj duke u bërë pjesë e spektaklit të famshëm “The Voice”. Artisja 28-vjeçare u shfaq në natën e parë të “Blind auditions” në sezonin e ri si trajnere. Ariana do të punojë krahë Kelly Clarkson, Blake Shelton dhe John Legend. “Kam vite që shoh ‘The Voice’ dhe doja të bëhesha trajnere. Ky është sezoni im i parë dhe do të doja të mendoja se jam këtu për të fituar”, është shprehur Grande. Ariana arriti të merrte në skuadrën e saj Katherine Ann Mohler, e cila interpretoi këngën e Jermaine Stewart “We don’t have to take our clothes”. Edhe Legend dukej i shqetësuar se Grande mund të fitonte këtë sezon, “Ne të gjithë jemi në telashe”, tha ai me shaka. Një kthesë me katër karrige u bë për interpretimin e Wendy Moten të “We Can Work It Out” nga The Beatles. Moten përfundimisht shkoi me Shelton si trajnerin e saj. Më shumë audicione do të shfaqen në NBC të martën me një episod tjetër.

Top News-‘Përqafomë e mos më lër të shkoj’/ Mauro Icardi dhe Wanda Nara bëjnë paqe?
20/10 16:38
Top News- Nis procesi ‘Sextape’/ Karim Benzema rrezikon dënim deri në 5 vjet burg
18/10 16:02
Top News- Telenovela Wanda Nara-Icardi/ Çifti drejt ndarjes… shkak Eugenia Suarez!
18/10 14:18
Top News-‘E shet veten për 5 mijë lekë’ / Mikela godet me shuplakë Jurgenin në prapaskenë
17/10 18:49
Top News-Lojtari i Bajernit dënohet me burg/Lucas Hernandez përfundon pas hekurave në Spanjë
14/10 14:32
Top News-Ndëshkohen banorët e ‘Big Brother’/Shkelën rregullat, ja dënimi që do të kryejnë
13/10 14:55
Top News-5 banorë kalojnë në nominim/Ja çfarë ndodhi në Big Brother Vip…
13/10 14:42
Top News – Dyndje njerëzish në pikat e DIGITALB / BBV ‘Mbërthen’ shqiptarët para ekranit
12/10 17:01
Top News – 10 vite pas vdekjes… / Fustanet e Amy Winehouse dalin në ankand
12/10 13:33
Top News-Duan të bëjnë një tatuazh të njëjtë/Çfarë po ndodh mes Semit dhe Donaldit
11/10 10:33
Top News-Ilir Shaqiri i thotë të gjitha/‘Kam tradhëtuar gruan, rrezikoja të humbisja familjen’
11/10 10:32
Top News – Lamtumira me 007-ën / Një yll për Daniel Craig në Hollivud
07/10 14:07
Top Channel/ Filloi Big Brother VIP! Prezantohen banorët VIP të shtëpisë më të famshme
06/10 12:41
Top News-Fillon më në fund ‘Big Brother Vip’/Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri
05/10 23:00
Top News-‘Babai më ka dhunuar që 5 vjeç’/Trondit Juli me rrëfimin e tij në Përputhen
05/10 22:22
Top News-Nga Shakira te Claudia Schiffer/Si i fshehin të famshmit paratë
05/10 16:18
Top News- Ibra feston 40 vjetorin/ I bën vetes dhuratë një ‘Ferrari SF90 Stradale’
04/10 15:58
Top Channel/ Të martën nis Big Brother VIP! Reality show më i madh shqiptar, në orën 21:00
04/10 15:58
Top News- U tha se janë bashkë/ E vërteta e lidhjes së Angelina Jolie me the Weeknd
30/09 20:48
Top News- ‘Ishte dashuri me shikim të parë’/ Diletta Leotta flet për ndarjen nga aktori turk
30/09 20:45