Top Channel/ Ndërron jetë 6 ditë pas aksidentit! 24-vjeçarja u përplas nga shoferi i dehur
13/04/2024 19:31

Pas 5 ditësh në gjendje kome, humb jetën 24 vjeçarja e cila mbeti e plagosur në aksidentin e rëndë të ndodhur në aksin Prrenjas-Qafë Thanë pasditen e 7 Prillit. Drejtuesi I një mjeti tip Volsëagen ka humbur kontrollin duke përplasur jashtë aksit të rrugës 6 persona të së njëjtës familje dhe duke I plagosur rëndë ata. Jashtë rrezikut për jetën janë të plagosurit e tjerë ndërsa 24 vjeçarja nuk mundi tu mbijetojë plagëve të marra në kokë teksa mjeti e zuri poshtë. Ndërkohë pasditen e së shtunës policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit, 44 vjeçarin që shkaktoi aksidentin. Artan Pishkashi së bashku me familjarët e tij, tre vajzat dhe bashkëshorten ishin kthyer nga emigrimi për të festuar Bajramin. Ata u ndalën në një biznes në Prrenjas për të takuar gjyshen kur një mjet i ka përplasur teksa ndodheshin jashtë makinës së tyre. Dëshmitarët i thanë Top Channel se e gjithë ngjarja ka ndodhur brenda pak sekondave. Ata nuk arritën të kuptojnë sesi një mjet me shpejtësi tej normave u fluturoi sipër kokave.

Top News/ Ndryshonte zonat e kontrolleve, ja roli i kryepolicit të Lezhës në kultivimin e kanabisit
20/05 21:53
Top News/ Kryepolici i Lezhës në shërbim të kriminelëve, koordinonte parcelat me kanabis
20/05 21:52
Top Channel/ “Dumani sekuestron pasuritë e Malltezit”, Berisha: Pse nuk i prek drejtorët e Veliajt
20/05 21:40
Top News/ Nisin dëgjesat publike për lumin Vjosa. Rama: Dyfish zonë e mbrojtur si pjesë e parkut
20/05 20:08
Top Channel/ Martesa e dy vajzave në Tiranë/ Njëra prej tyre: E drejta jonë, do e ndjekim ligjërisht
20/05 19:57
Top Channel/ Zgjedhjet në universitete/ Shumica e kandidatëve janë në garë të pa sfiduar nga rivalë
20/05 19:51
Top Channel/ Sfidat e bizneseve në BE/ “Straife”, konferencë për përfitimet nga procesi i Integrimit
20/05 19:50
Top Channel/ Dosja “Non-Grata”/ Britanikët: Berisha, lidhje me grupe të krimit të organizuar
20/05 19:41
Top News/ Përjashtohen policët që i shërbenin krimit/ Rrumbullaku-S’ka vend për shkelësit e ligjit
20/05 19:28
Top News/ Rrëmbim në mes të Tiranës, i riu mbahet peng disa orë nga menaxheri
20/05 19:23
Top Channel/ Operacioni i SPAK, reagon Berisha, sulmon SPAK: Bosët e krimit u njoftuan para aksionit
20/05 19:18
Top Channel/ “Me kë është k*rva, t’i nis 2 çuna?”, Martinaj i përgjigjet Ndokës pasi lokalizon…
20/05 18:38
Top Channel/ “Legeni Rraja që kam në burg”, bisedat mes Shullazit e informatorit për vrasjen e Bamit
20/05 18:32
Top Channel/ 100-600 mijë euro, si bënte pazare Ndoka me Martinajn për të vrarë kundërshtarin
20/05 18:30
Top News/ Megaoperacioni i SPAK/ GJKKO lë në burg Shullazin dhe 4 anëtarë bande
20/05 17:24
Top News/ Opozita në shesh/ Bllokohen disa rrugë, devijohet trafiku
20/05 17:23
Top Channel/ “Koha për hapa të vështirë”, diplomati amerikan: Vettingu i domosdoshëm, kujdes…
20/05 15:54
Top News/ Shullazi, informator nga qelia/ Njoftonte Arben Ndokën për lëvizjet e Durim Bamit
20/05 15:51
Top Channel/ “Mes jush jetoj”, botohet përmbledhja me poezi të Jorgo Papingjit
20/05 15:48
Top News/ ‘SPAK dekonspiroi operacionin’ / Berisha-Kriminelët u njoftuan, ikni se do arrestoheni
20/05 15:48