Top Channel/ Mike Pence, në Shqipëri/ Ish zv/presidenti i SHBA takon muxhahedinet Iraniane
23/06/2022 19:51

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Integrimi i Shqipërisë, Balla: Javën e ardhshme mbahet konferenca e parë ndërqeveritare
30/06 17:41
Top Channel/ “Çmendet moti”! Pas të nxehtit, nis stuhia e breshërit në Prishtinë
30/06 17:36
Top News-Rezoluta për genocidin në Srebrenicë/ Balla paralajmëron tjetër për Kosovën, akuza Berishës
30/06 17:17
Top News – Aksidentohet Benzi në Lezhë, plagoset drejtuesi
30/06 17:02
Top Channel/ Të dehur dhe pa leje drejtimi, arrestohen 6 shoferë! U pezullohet patenta 88 të tjerëve
30/06 16:31
Top Channel/Gjykatat janë të mbyllura, qytetarët janë në pritje të nisjes së seancave gjyqësore
30/06 15:33
Top Channel/ Zjarrfikësi hero, bashkia i jep medaljen e mirënjohjes së qytetit të Tiranës
30/06 15:31
Top Channel/ Shpërthim në Sarandë, shënjestrohet për herë të dytë hoteli i ish kreut të Legalizimeve
30/06 15:21
Top Channel/Grevë të përgjithshme!Në Tiranë disa avokatë bojkotuan, kërcënohen nga dhoma e avokatisë
30/06 15:17
Top Channel/ Të bllokuar nga greva, emigrantët janë rikthyer për gjyqet, por seancat nuk po mbahen
30/06 15:15
Top Channel/ Policët dalin para gjyqit në Elbasan, dy drejtuesit e lartë akuzë për shpërdorim detyre
30/06 15:09
Top Channel/ Korrupsion me subvencionet në bujqësi, jepet sot masa për inspektorin dhe fermerin
30/06 14:53
Top News -Rijetëzim apo koncesion për privatin?/Pas parkut të Butrintit, një tjetër pasuri në rrezik
30/06 14:51
Top News – Shqipëria e 24 në botë/ Rritja e çmimit te naftës mbart emrin “Putin”
30/06 13:59
Top Channel/Videoja e re, Putin mohon sulmin ndaj qendrës tregtare- indinjatë nëpër botë
30/06 13:45
Top Channel/ Të ndihmohen ndërtuesit? Debate kompensimin financiar të disa materialeve ndërtimi
30/06 13:25
Top Channel/ U akuzuan për shpërdorim detyre, paraqiten në seancë zv/drejtorët e policisë Elbasan
30/06 13:16
Top News- Drogë me postë nga Anglia në Shqipëri/Në pranga porositësi e punonjësja që i dorëzoi pakon
30/06 13:09
Top Channel/ Tritol hotelit në Sarandë, për herë të dytë i vendoset eksploziv ish kreut të ALUIZNI-t
30/06 13:07
Top Channel/ Në Lezhë pezullohen seancat, nis greva dhjetë ditore e avokatëve
30/06 13:05