Top Channel/ Me maskë e kapuç, ky është autori serb që sulmoi automjetin e ekipit të Top Channel
29/05/2023 14:48

Është zbuluar autori serb i sulmit të kryer ndaj automjetit të ekipit të Top Channel në veri të Kosovës. Fotografi Jeton Sopa, ka siguruar pamje nga momenti i sulmit, një person i pajisur me kapuç, maskë dhe syze, bën mbishkrime në makinë dhe më pas i heq targën automjetit duke e hedhur në tokë e më pas largohet nga vendi me shpejtësi.

Top Channel/ Vrasja e policit/ Kurti: formacion terrorist i organizuar nga Beogradi
25/09 12:44
Top Channel/ Kosova mban zi! Flamujt në gjysmështizë për policin e vrarë nga sulmi terrorist serb
25/09 12:44
Top Channel/ Lajçak reagon sërish, nuk e cilëson sulmin terrorist: “T`i kthehemi dialogut”!
25/09 11:42
Top News – Kosova sot mban zi! / Flamujt në gjysmë shtizë për policin e vrarë
25/09 11:41
Top News – ‘Spastrohet’ manastiri i Banjskës / 3 sulmues të vrarë, 6 të arrestuar. Kapet arsenali
25/09 11:39
Top Channel/ Veriu i Kosovës, 12 orë luftë! Serbët vrasin policin. Eliminohen 3, arrestohen 6
24/09 23:12
Top Channel/ Vuçiç bën me faj KFOR-in e Kurtin për luftën në Veri: Na vrisni, s’e njohim Kosovën!
24/09 22:25
Top News- “Serbët në Kosovë u revoltuan”/ Vuçiç fajëson Kurtin për ngjarjet- Shkaktar i vetëm
24/09 22:21
Top News- ‘Të heqim dorë nga roli neutral’ / Bardhi letër për qëndrimin e qeverisë ndaj Kosovës
24/09 21:19
Top News – Dënojnë sulmin serb në Veri/ Reagojnë Kroacia e Turqia-Ndëshkim shembullor autorëve
24/09 21:19
Top News- ‘Jam kurioz për justifikimin e Vuçiç’/ Zyrtari i lartë gjerman thumbon Serbinë për sulmin
24/09 20:50
Top Channel/ Sot Kosova ka një hero më shumë! Familja e Afrim Bunjakut: Kush bie për atdhe, rilind!
24/09 19:57
Top Channel/ Serbët, luftë me policinë e Kosovës! Eliminohen tre nga agresorët që vranë policin
24/09 19:42
Top News – Gjermania mbështet fuqimisht Kosovën / Dënon sulmin e nis me urgjencë të dërguarin e saj
24/09 19:00
Top News – Tensionet në Kosovë / ‘Shqipëria të mbledhë Këshillin e Sigurisë’
24/09 18:51
Top News- “Na sulmuan në mënyrë tinzare”/ Kolegu tregon momentet e fundit me policin e vrarë
24/09 18:38
Top News- ‘Lajmi i rremë i Petkoviç’/ E shpërndau disa orë para sulmit ndaj policisë
24/09 18:21
Top News – ‘Reagimi i turpshëm i Borrell’ / Gërvalla i përgjigjet deklaratës së kryediplomatit të BE
24/09 18:16
Top Channel/ Gërvalla kundër Borrell: E turpshme, asnjë fjalë kundër terroristëve që vrasin policët
24/09 18:14
Top News – Policia e Kosovës hyn në Manastir, të shtënat jehojnë larg….
24/09 18:01