Top Channel/ Mbyllet ambasada e Iranit në Tiranë! Largohen diplomatët, policia dhe RENEA në godinë
08/09/2022 13:22

Diplomatët iranianë boshatisën ambasadën e Iranit në Tiranë dhe po largohen nga vendi, me kërkesë të qeverisë shqiptare, që njoftoi prishjen e marrëdhënieve diplomatike me Iranin. Një makinë “Benz” u largua këtë mëngjes nga ambasada e Iranit, e mbushur me sende personale në sediljet e pasagjerëve. Të tjerë punonjës u larguan në këmbë.

Top Channel/Zjarrfikësit e Fierit shpëtojnë macen e mbetur në majë të shtyllës së tensionit të lartë
25/02 15:33
Top Channel/ “Të fortë përballë sfidave”/ Përkujtohen tre klerikët që frymëzuan bektashinjtë
25/02 15:13
Top Channel/ Pse u vra Pëllumb Meta? Shkuesi përjashton fejesën pa dëshirë të të bijës së viktimës
25/02 14:58
Top Channel/ Veliaj te njësia 5: Kthehemi me kokën lart se i kemi mbajtur angazhimet
25/02 14:19
Top News/ Shantazh me foto e video të vajzave online/ Policia ndalon autorin e postimeve denigruese
25/02 13:56
Top News/ PS tur anëtarësimesh të reja në Tiranë/ Veliaj: Vizioni ynë për vitin 2030 është ambicioz
25/02 13:07
Top News/ Dyshohet nën efektin e ilaçeve/ Hidhet nga kati i tretë i spitalit, vdes 47-vjeçari
25/02 12:29
Top Channel/ Malko i kockave/ Shëruesi i Fierit që trashëgon pasionin për të ndihmuar njerëzit
25/02 12:27
Top Channel/ PS anëtarësime në Njësinë 5, Veliaj: Me kokën lart se i kemi mbajtur angazhimet!
25/02 12:25
Top Channel/Treg i sigurt për qepën e Drishtit! Kutivohet prej 200 vitesh, fara trashëgohet në breza
25/02 12:17
Top Channel/ Punë edhe në pension/ Prej 16 vitesh zonjat në Vlorë mbushin tregun me punime
25/02 12:16
Top Channel/ Anglisht në vend të shqipes!Mësuesit të shqetësuar: Të rinjtë flasin më mirë se shqipen
25/02 12:14
Top Channel/ Më shumë aksidente në rrugë /Rastet u dyfishuan në krahasim me janarin e para një viti
25/02 12:10
Top Channel/Hidhet nga kati i 3-të te Trauma/Humb jetën 47-vjeçari nga Tepelena.Në Tiranë për mjekim
25/02 12:09
Top Channel/ Kuçovë, gati baza e NATO-s/ Publikohen për herë të parë pamjet. Inaugurimi më 4 mars
25/02 12:02
Top Channel/ Shisnin doza kanabisi në afërsi të një shkolle, arrestohen 4 të rinj në Tiranë
25/02 11:55
Top News/ Trupat e NATO-s zbarkojnë në Shqipëri/ Baza taktike ajrore në Kuçovë drejt përfundimit
25/02 11:38
Top Channel/ Gati baza ajrore të NATO-s në Kuçovë! Publikohen për herë të parë pamjet
25/02 11:27
Top News/ Makinat bëhen copash/ Aksident në Lezhë, pesë persona dërgohen në spital
25/02 10:45
Top Channel/ Aksident në aksin Lezhë-Shkodër! Përplasen dy automjete, 5 persona nisen drejt spitalit
25/02 10:43