Top Channel/ Kosova zbardhet nga dëbora/ Parashikimet flasin për reshje shiu dhe rikthim të borës
30/11/2021 19:34

Bora zbardhi mbarë Kosovën mëngjesin e së martës. Trashësia e saj arriti deri në 12 centimetra, e përnjëherë temperaturat e ulëta mbizotëruan. Megjithëkëtë, drejtori i Departamentit për Menaxhim të Rrugëve në Ministri të Infrastrukturës, Mal Lokaj tha se të gjitha rrugët janë të hapura për qarkullim, përfshirë ato malore.

Top Channel/ Përvjetori i Lidhjes së Prizrenit/ Kurti i shmanget komenteve për “Ramën”
10/06 19:46
Top Channel/ Plani “Rama” për Asociacionin, Konjufca: Është gabim, nuk kemi interes ta shohim!
10/06 14:47
Top Channel/ E përkrahni draftin që ka dorëzuar Rama për Kosovën? Begaj shmang pyetjen
10/06 14:31
Top News –‘Jemi shumë të shqetësuar për Kosovën’/ Gjenerali amerikan ndalet tek situata në veri
10/06 14:02
Top Channel/ Lidhja e Prizrenit/ Përkujtohet 145 vjetori, i pranishëm Kurti dhe presidenti Begaj
10/06 13:37
Top News – Lejoi filmin shqiptar, serbët arrestojnë kreun e Shtëpisë së Kulturës në Bujanovc
10/06 13:16
Top News – Rrëzimi i Albin Kurtit, i pamundur!/ Mocioni i mosbesimit në Kosovë, drejt dështimit
10/06 12:53
Top Channel/ Lidhja e Prizrenit, përkujtohet 145 vjetori. I pranishëm Kurti dhe presidenti Begaj
10/06 12:49
Top News-Propozimin për Kosovën nuk e shkroi Rama!/Dyshimet në Prishtinë- Erdhi nga kryeqytetet e BE
10/06 12:31
Top News – Vuçiç refuzon Ramën!/ Nuk pranon propozimin e Shqipërisë për Kosovën
09/06 23:30
Top News – Kurti, lideri që nuk lëshon ‘pe’!/ ‘Le Monde’- Kosova nuk i bindet ndërkombëtarëve
09/06 20:12
Top News – Plani i Ramës për Kosovën në Bruksel/ Stano- E shohim me seriozitet propozimin shqiptar
09/06 18:59
Top Channel/ Kurti pranon të reduktojë njësitë policore, BE-ja: Projekti më i rëndësishëm..!
09/06 17:00
Top News – Liberalizimi i vizave nuk preket! Konfirmon BE: Pezullimi nuk është opsion
09/06 15:12
Top Channel/ KFOR monitoron situatën në veri të Kosovës: Kriminelë në protesta
09/06 15:12
Top Neës – KFOR: Grupet kriminale pas dhunës! Misioni i NATO-s ‘mbështet’ deklaratat e Kurtit
09/06 15:12
Top News – Kur kapitulloi Serbia…! 24 vite nga marreveshja që i dha fund luftës në Kosovë
09/06 15:11
Top Channel/ 4 draftet e Asociacionit, cfarë parashikon propozimi i Kurtit?
09/06 11:43
Top Channel/ Ambasadori amerikan: Kemi probleme thelbësore me Kurtin!
09/06 11:41
Top News – Escobar i raporton Bidenit për Kosovën / Sot në Shtëpinë e Bardhë, priten vendime
09/06 11:38