Top Channel/ Kopshti mbi çatinë e shtëpisë/ Familja që prodhon perime dhe fruta
02/08/2021 09:36

Kjo është domatja dardhë e cila e ka prejardhjen nga zona e Përmetit. Është kultivuar shumë herë për të mbërritur në tarracën e kësaj shtëpie që është transformuar në një kopësht të vogël. “Në fillim vendosëm rrushin në tarracë për të freskuar pak shtëpinë dhe krijuam një ambjent komod ku pinim kafe. Fillimisht vendosëm vazot e para të luleve pastaj filluam me perimet, pastaj vazhduam me frutat dhe tani është kthyer në një kopsht të vërtetë”.

Top News – Tensionet në veri të Kosovës / Stoltenberg bisedon me Kurtin dhe Vuçiçin
27/09 09:18
Shkrimtarja heq sandalet për të qëlluar Bledi Manen E Diell 26/09/2021
27/09 09:18
Top Channel/ Gjermania reagon për situatën në Jarinjë e Bërnjak- Kurti “bashkohet” me opozitën!
27/09 09:17
Top News – Brnabiç revoltohet me Ramën/ Kërkoi njohjen e Kosovës
26/09 09:58
Top Channel/ Digjen qendrat e automjeteve/ Kosovë, dyshime se autorët janë serbët e protestave
26/09 09:58
Top Channel/ Florian Marku kampion bote! Momenti ku babai feston fitoren e tij
26/09 09:57
Tensione të forta dhe lot, gjithçka ndodh në këtë episod – Përputhen, 24 Shtator 2021
25/09 09:15
Ritvana përballet me Argjendin, pas shumë situatave – Përputhen, 24 Shtator 2021
25/09 09:15
Tensione të forta; Edi kapet keq me Bashkimin, ndërpritet programi – Përputhen, 24 Shtator 2021
25/09 09:15
Shpërthen Alvisa: Ada je e pafytyrë, duhet të na kërkosh falje, debatet nuk sosin – Përputhen
24/09 09:04
Mikela e pret Argjendin me këmbët e para: Po na përdor – Përputhen, 23 Shtator 2021
24/09 09:04
Surpriza që befason Mikelën, Alvisën dhe Adën – Përputhen, 23 Shtator 2021
24/09 09:03
Ada trullos me linjat e saj në takim Brunon, por edhe Edin e Mikelën – Përputhen, 22 Shtator 2021
23/09 09:26
Me bikini, Ada bën për vete Brunon në takim – Përputhen, 22 Shtator 2021
23/09 09:26
Një biberon si “dhuratë”, Ada xhindos Edin – Përputhen, 22 Shtator 2021
23/09 09:26
Mikela dhe Ada konfliktohen, Bruno hyn në mes ti ndajë – Përputhen, 21 Shtator 2021
22/09 09:17
Edi shkrihet me Alvisën, je shumë e mirë – Përputhen, 21 Shtator 2021
22/09 09:17
“Budallaçkë, je për gjynah” Mikela dhe Ada kapen sërish – Përputhen, 21 Shtator 2021
22/09 09:16
Edi dhe Ada përplasen në studio, dalin mesazhet që kanë nisur në privat – Përputhen, 20 Shtator 2021
21/09 09:21
Alvisa; Ada pse e puthe në takim Edin, e tani thua nuk me intereson – Përputhen, 20 Shtator 2021
21/09 09:21