Top Channel/ Dua Lipa tregon se në cilin vend të Shqipërisë po i kalon pushimet
02/08/2021 17:26

Dua Lipa, e cila gjendet në Shqipëri prej ditësh, është duke shijuar pushimet verore në Shqipëri së bashku me familjen dhe të dashurin e saj, Anëar Hadid.

Top News-Dikur burri i Jennifer Lopez/ Marc Anthony surprizon fansat me lidhjen e re
26/09 20:31
Top News – Vajzat e reja të Për’puthen 3/ Andi Artani tregon preferencat e tij në këtë sezon
26/09 20:30
Top News-‘Mirë se erdhe në jetë vajza ime’/ Ish-konkurrenti i Për’puthen bëhet baba
26/09 20:30
Top Channel/ Genta Ismajli shtatzënë? Përgjigjet Big Mama!
26/09 19:19
Top News – Mbeti e shpërfytyruan në fytyrë/Modelja padit klinikën e trajtimeve estetike
26/09 18:24
Top News-Fotoja e sherrit bëri xhiron e rrjetit/Blogerja tregon për herë të parë prapaskenën
26/09 18:23
Top News- ‘E regjistornin në dhomën e gjumit…’/ Detaje shokuese nga kujdestaria e Britney Spears
26/09 18:23
Top News – Po vjen më shpejt nga se pritej/ Zbulohet data e publikimit të albumit ‘Dafinë moj’
26/09 18:23
Top News- Deputetja konfliktohet me fqinjën/ Zënka përfundon në polici, shkak bëhet qeni i saj
26/09 18:22
Top Channel/ Si përrallë! Kylie Jenner zgjedh stilistin shqiptar për eventin e rëndësishëm
25/09 16:29
Top Channel/ “Viti i parë që e kuptoj se çfarë do të thotë të jesh gjallë”, Beyonce emocionon me letrën
24/09 18:13
Top News-‘Largohu ose kërko falje’/ Sërish debate të ‘nxehta’ mes vajzave
23/09 23:08
Top News – ‘Provo fol dhe njëherë edhe e shohim’/ Plas sherri mes Arjan Konomit dhe Edit
23/09 22:56
Top Channel/ Ben Affleck dhe JLO i japin fund lidhjes? Detaji që ngriti dyshime
23/09 00:27
Top News-Nuk kanë të ndalur debatet/‘Mbaje në gojë’, Ada i bën Edit dhuratën e pazakontë
22/09 22:55
Top Channel/ Një tjetër sukses për Ariana Grande! Këngëtarja amerikane pjesë e spektaklit të famshëm
22/09 17:47
Top News-Flakë dhe tym i zi/Përfshihet nga zjarri shtëpia e aktorit amerikan
22/09 15:35
Top News-One Direction drejt ribashkimit/Këngëtari tregon se cfarë do të ndodh në të ardhmen
22/09 15:28
Top News-Ronaldo mund sërish Messin/ Do te jetë futbollisti më i paguar sipas ‘Forbes’
22/09 15:23
Top News – Daniel Craig është i bindur / ’James Bond nuk mund të jetë një grua’
22/09 14:53