Top Channel/ Dita e shpendëve shtegtarë/ Kali i qyqes, si kartolinë për vizitorët në Drino dhe Vjosë
09/05/2021 19:08

Në Gjirokastër në ditën ndërkombëtare të shpendëve shtegëtarë ornitologët dhe ambjentalistët sollën në vëmendje vlerat e habitateve natyrore të luginës së Drinos dhe Vjosës që strehojnë shkabën e fundit folezuese në Europë, kalin e qyqes.

Top News/ Shqipëria vend trafikimi emigrantësh/ Viza fiktive pune kundrejt shumave të mëdha
15/04 22:35
Top Channel/ “Justifikime qesharake”, Salianji dhe Gogu “hidh e prit” ironi e replika
15/04 20:51
Top Channel/ Mblidhet Komisioni i TIMS, debate mes Salianjit e Gogut:Nuk mund të luajmë kungulleshka
15/04 20:49
Top News/ Shërbimet publike online/ Pikëpyetje mbi sigurinë e të dhënave në rrjet
15/04 20:20
Top Channel/ Socialistët nuk kthehen më në Komisionin e TIMS, Salianji: U frikësuan nga…
15/04 20:05
Top Channel/ Aventura në Karaburun, plazhet e egra mbushen me pushues vendas dhe të huaj
15/04 19:57
Top Channel/ Berisha mbetet jashtë PD.Kuvendi rikthe të përjashtuarit e Bashës, jo ish-kryeministrin
15/04 19:33
Top Channel/ S’ka debat për “Xibrakën”.PS nuk pranon kërkesën e opozitës për të debatuar për drogën
15/04 19:31
Top Channel/ Debatet në TIMS, braktiset mbledhja, pas pushimit socialistët nuk rikthehen më
15/04 19:29
Top Channel/ Debate në kabinetin e luftës së Izraelit!S’po vendosin si t’i përgjigjen sulmit iranian
15/04 17:16
Top Channel/ Perëndimi thirrje Izraelit për mospërshkallëzim të situatës:Mendoni me tru, jo me zemër
15/04 17:09
Top News/ ‘2 hapësira të reja për varreza në Tiranë’/ Veliaj inspekton qendrën komunitare në Vaqarr
15/04 17:04
Top Channel/ “Mos më ndërprisni”, tone të ashpra në Komisionin e Shëndetësisë: Mbaj vendin
15/04 16:12
Top Channel/ “Mos paragjykoni”, përplasje në komision: Prokuroria juaj…
15/04 16:11
Top News/ Euro në pikiatë. Monedha europiane humb sërish pikë ndaj lekut
15/04 15:53
Top News/ Trafik droge në Belgjikë e Holandë/ GJKKO sekuestron pasuritë e vëllezërve në Shqipëri
15/04 15:39
Top Channel/ ”Lëri ironitë, jo lojëra fjalësh”, përplasja Gjergji-Spaho në komision:Mos bëj debat…
15/04 15:37
Top Channel/ Fermerët e perimeve/ Myzeqe, një pjesë e prodhimit po u ngelet pa shitur
15/04 15:29
Top News/ Kush janë ‘influencerat’ me shtëpi bari në Angli? Investigimi i ‘Daily Express’
15/04 15:24
Top Channel/Shpirag, vijojnë kërkimet për naftë!“Po kërkohet zgjidhja për nxjerrjen e naftës, gazit”
15/04 15:23