Top Channel/ Dhunoi këngëtaren në publik, pendohet reperi i njohur: Marr përgjegjësinë, e pafalshme
20/05/2024 13:02

Sean “Diddy” Combs ka kërkuar falje për sjelljen e tij “të pafalshme” pasi u bënë publike pamjet ku sulmoi këngëtaren Casandra “Cassie” Ventura. Ylli i repit tha se mori përgjegjësinë e plotë për veprimet e tij në videon e shpwrndarw. Combs shkelmoi dhe shtyri ish të dashurën e tij në korridorin e një hoteli. “Isha i neveritur kur e bëra. Jam i neveritur tani. Shkova dhe kërkova ndihmë profesionale. Shkova në terapi, në rehabilitim. Më duhej t’i kërkoja Zotit mëshirën e tij. Më vjen shumë keq”, tha ai në deklaratë. Teksa shtoi se ishte “i përkushtuar për të qenë një njeri më i mirë çdo ditë”. Sipas CNN, videoja e shpërndarë u filmua në hotelin tashmë të mbyllur në Los Angelos. Pamjet duket se tregojnë një burrë duke e hedhur Ventura në dysheme dhe duke e shkelmuar atë ndërsa ajo është në tokë. Ai më vonë tentoi ta tërhiqte zvarrë nga këmisha dhe t’i hedhë një objekt.

Top News- Fishat e diabetit falas, Koçiu- Kemi shtuar edhe personat me aftësi të kufizuara
24/07 10:36
Top News/ Barnat me rimbursim, miratohet ligji që përfshin më shumë medikamente
24/07 10:31
Top News/ Rritet mortaliteti në Shkodër dhe Kukës/ Shënuan më shumë vdekje gjatë dekadës së fundit
24/07 10:22
Top News/ Çadra falas në jug të vendit, Rama publikon pamje nga plazhi publik në Vlorë
24/07 09:28
Top Channel/ “Vishu me antiplumb”, Berisha ‘paralajmëron’ Veliajn: Prej zverku do dalësh nga zyra
23/07 22:44
Top Channel/ Ligj të posaçëm për TIMS. Salianji: Policët shitën të dhënat tek grupet e krimit
23/07 22:31
Top Channel/ “Ça do, ça do?”, kundërshtuan dhe shtynë policinë, shoqërohen tre persona në Vlorë
23/07 22:21
Top News/ Zaptuan plazhet në Karaburun Policia heq shezlongët, aksioni pas largimit të turistëve
23/07 22:15
Top News/ Vula e PD, Basha bën rekurs: Vlerat e demokratëve jo pazar i hallexhinjve të SPAK
23/07 22:07
Top Channel/ PS-PD dakordësi për ndryshimin e kodit zgjedhor, draftet në komision të mërkurën
23/07 22:00
Top News/ Me shpejtësi të lartë në Thumanë-Kashar, radarët kapin shoferët rebelë
23/07 21:38
Top News/ Shiu fik zjarrin në Dropull, parandalohet rreziku rreth zonës
23/07 20:55
Top Channel/ Shpërblim për punën e gjatë, PS dhe PD bien dakord vetëm për ‘më shumë lekë’
23/07 20:50
Top Channel/ “U bëtë fare”, Salianji lexon raportin e PS: Se ta ndërroni sy për sy
23/07 20:49
Top Channel/ “Doni pak kamomil të qetësoheni”, Salianji ironi me mazhorancën te TIMS
23/07 20:47
Top Channel/ Salianji përplaset me Gogun: Pse çoheni si frikacak?!
23/07 20:47
Top Channel/ “Uthulla jeni ju”, Metaliaj ngre tonet ndaj Gogut, Salianji e mbron: E keni kolege mo
23/07 20:46
Top Channel/ “Ndryshime ligjore brenda 6 muajve”! Gogu te “TIMS”: Rishikim tërësor…
23/07 20:44
Top News/ “Jam Pjerin Ndreu”, kapen mashtruesit që prezantoheshin si kryebashkiaku I Lezhës
23/07 20:16
Top News/ 21 Janari, Ndrea Prendi në SPAK/ Ish-komandanti i Gardës-Do vijë sa herë të më thërrasin
23/07 19:50