Top Channel/ Braçe: Vaksinimi të bëhet me detyrim
02/12/2021 12:54

Erion Braçe nga salla e Kuvendit tha se Shqipëria duhet ta bëjë vaksinimin me detyrim në mënyrë që të ndalojë përhapja e virusit. Socialisti foli i revoltuar në parlament për shifrat e covid në vend dhe mos respektimin e masave kundër virusit, dhe kritikat i nisi që nga kolegët e vetë.

Top News-Zgjedhjet e 6 marsit, emrat e PS/Kush janë kandidatët në bashkitë pa kryetarë
28/01 20:57
Top News-Berisha, të dielën në tjetër foltore! /Zgjedh demokratët e bashkisë së Vaut të Dejës
28/01 19:35
Top News – Zgjedhjet dhe votuesit për herë të parë, nisma ndryshe e KQZ
28/01 17:08
Top Channel/ Gjekmarkaj: S’ka asgjë më të dukshme se ajo që shihet
27/01 13:31
Top Channel/ Salianji: Këshillimi Kombëtar, instrumenti i talljes me qytetarët
27/01 13:24
Top Channel/ “S’më ul dot Basha në karrigen e fundit”/ Luan Baçi debat në Kuvend
27/01 13:23
Top Channel/ Berisha në Kuvend: Të hetohen kreu i Meduzës dhe pengu i tij Lul brava
27/01 13:22
Top Channel/ Tregu i ushqimit i pafiskalizuar, Braçe: Nga puna e bujkut po përfitojnë tregtarët
27/01 13:21
Top Channel/ Denaj: Fiskalizimi sjell formalizim dhe më shumë të ardhura
27/01 12:56
Top Channel/ “Ku është Rama?” Basha: Kryeministri lëviz me ‘charter’, Shqipëria në varfëri ekstreme
27/01 12:38
Top Channel/ Berisha rikthehet në Kuvend pas 4 muajsh: Erdha vetëm për popullin
27/01 11:59
Top Channel/ Fondi i garancisë sovrane për fermerët, Rama: Koha e shtetit shpëtimtar ka mbaruar
26/01 12:38
Top Channel/ Dy deputetët e opozitës “braktisin” mbledhjen dhe shkojnë të ngrohen tek kondicionerët
25/01 13:28
Top Channel/ Presidenti i ri/Rama: Do këshillohemi me qytetarët për një figurë moralisht normale
24/01 12:23
Top Channel/ Rama: Të angazhohemi shumë seriozisht
24/01 11:47
Top Channel/ Zgjedhjet e 6 marsit/ Rama: Punë kokë më kokë me njerëzit
24/01 11:40
Top/ Channel/ “Do t’i kërcejnë në kurriz njëri-tjetrit si rraqe rraqe kikio”/ Rama ironi me PD-në
24/01 11:39
Top Channel/ Rama:Tre liderë, njëri ‘grata’,tjetri ‘non grata’dhe i treti edhe‘grata’edhe‘non grata’
24/01 11:36
Top Channel/ “Përmbahuni në komisione”. Rama-socialistëve: Mos degradoni përballë të lajthiturve!
24/01 11:19
Top Channel/ Presidenti i ri?Rama: T’i japim popullit një njeri normal.S’do bjerë nga qielli, por…
24/01 11:17