Top Channel/ Basha nga Këshilli i Evropës: Nis java e vendimeve të mëdha
15/04/2024 11:14

Kryetari i PD, Lulzim Basha ndodhet në Këshillin e Europës këtë të hënë. Ai thotë se nesër votohet për anëtarësimin e Kosovës në Këshillin e Europës si dhe mbi propozimin tim për konfiskimin e aseteve shtetërore ruse dhe përdorimin e tyre për rindërtimin e Ukrainës.

Top News/ Berisha sjell ‘metamorfozën’ e Dumanit:Me mua dënoi për korrupsion 3-fish më shumë persona
25/05 17:28
Top Channel/ Berisha nën akuzë sulmon Dumanin: 4 herë më pak çështje në gjykatë se në 2008-2009
25/05 17:09
Top Channel/ Takim me emigrantët në Milano, kryeministri vijon turin në Itali
25/05 15:06
Top Channel/ Rama në podcastin “Flasim” me Alban Skënderajn: I gatshëm për ata që…
25/05 14:51
Top News/ ‘U shtua numri i të varfërve’ . PD-Ndihma ekonomike e Qeverisë, lëmoshë!
25/05 13:33
Top News/ KPA ‘përçan’ KLP. Mandati i Alfred Ballës, dy mbledhje, dy qëndrime
25/05 13:04
Top News- Edi Rama pas 20 vitesh/’Një katunar I padukshëm, edhe varrezat I kam afër’
25/05 12:42
Top Channel/ Shehi do lista të hapura/ Kreu i LZHK: Shqipëria me votim elektronik
25/05 12:16
Top News/ Koncert me 24 mijë persona, Skënderaj habitet nga këshilla e kryeministrit Rama
25/05 11:30
Top News/ Nuk dorëzohet Alban Skënderaj- Pas 20 vitesh jam…koncertin e radhës
25/05 11:29
Top News/ Çudit Rama- Pas 20 vitesh një katunar i padukshëm, varrezat i kam afër
25/05 11:29
Top News/ Hajde do hipësh- Momenti kur Alban Skënderaj u largua nga Shqipëria pa lejen e babait
25/05 11:28
Top News/ Rrëqeth Alban Skënderaj-Isha duke vdekur…një ditë do shkruaj librin e jetës
25/05 11:28
Top News/ ‘Intuita e Dritan Hoxhës më hapi dyert e jetës, ishte UNIK’, emocionin Alban Skënderaj
25/05 11:27
Top News- Jeta e Alban Skënderajt/Kryeministri Rama rikthen këngëtarin në kujtimet e largëta
25/05 11:27
Top News/ Turi i Ramës me emigrantët shqetëson Sali Berishën, ish-kryeministri i frikësuar nga…
24/05 23:00
Top News/ Berisha-diasporës: Jeni autorë të kapitullit të parë të demokracisë
24/05 22:25
Top News/ “Altin Dumanit i kanë dhuruar shtëpi”, Rithemelimi në sulm ndaj SPAK
24/05 22:24
Top News/ KQZ hetim kryebashkiakut të Libohovës/ Vendimi pas shkresës së depozituar nga PD
24/05 18:03
Top News/ Ndalesa e Ramës në Himarë/ OMONIA: Përçau komunitetin, përhapi urrejtje
24/05 17:35