Top Channel/ Aksion policor në Vlorë, forcat speciale Shqiponja arrestojnë 25-vjeçarin me armë
27/05/2024 21:58

Forcat Operacionale dhe Shqiponjat në Drejtorinë e Policisë së Vlorës, aksion në qytet mbrëmjen e sotme për ndalimin e personave me rrezikshmëri. Aksioni në disa pika të qytetit ku policia ka patur informacion për vendndodhjen e këtyre personave. Në pranga një 25 vjeçar me armë në makinë. Sipas korrespodentit të Top Channel, Mikel Marsi i arrestuari është Maringlen Hamzo.

“Basha më shpalli Non Grata në Britani”, Berisha humb gjyqin, krijohet parti e re?
17/06 23:14
Grida Duma uron kombëtaren e shqiptare: Sytë e kombit janë në Gjermani
17/06 22:41
Këshillon Berishën apo Metën? Kulluri përplaset me Genc Gjokutajn
17/06 22:40
“Brirët e Ramës janë të mëdha”, Mërtiri ngre tonet: Sali Berisha nuk e mund dot asnjëherë
17/06 22:30
Bozdo i fton live Hasën dhe Kullurin: Kemi punuar bashkë, kthehuni në PD
17/06 22:14
Endri Hasa i prerë: Nuk bashkohem me Berishën, thirrje Bashës për parti të re
17/06 22:11
Koka i habitur: Sapo mori vulën Berisha, grupi Basha s’po godet më Edi Ramën
17/06 21:55
Kulluri i bindur: Berisha kishte pushtet absolut, e besoj korrupsionin në qeverisjen e tij
17/06 21:52
“Ju kapën me presh në dorë”, përplasja e fortë e Mërtirit me Bozdon: E paskeni në xhep preshin
17/06 21:35
“Mos e degjenero bisedën”, çfarë tha Mërtiri që ngriti tonet në studio nga Gjokutaj dhe Bozdo…
17/06 21:30
Britania e la non grata, avokati i Berishës zbulon hapin e radhës: Do ta apelojmë vendimin
17/06 21:18
I shpëtoi plimbave të killerave, si u arratis në Dubai armiku i Ervis Martinaj?
14/06 00:00
“Më hoqën patentën”, Curri tregon si e çuan në Polici se e kapi një makinë inteligjente
13/06 23:22
Paralajmërimi i Bezat: Këtë verë goditja e SPAK nis nga politika pastaj do vijojë me Policinë
13/06 23:14
Curri flet për ëndrrat e të rinjve: Duan të ikin në Dubai, të shijojnë jetën me femra nga…
13/06 23:04
“Tronditet krimi shqiptar në Dubai”, avokati Rumano: Do t’i dëbojnë nga Emiratet pastaj…
13/06 22:56
Pse e shiti Meta në SPAK Kryemadhin? Fyerje të rënda, burg dhe hetime pasuror për çiftin
13/06 22:52
“Bomba” e Karamuços: Nga Dubai ofruan 1 mln euro për të shkarkuar Tonin Vocaj si drejtor policie
13/06 22:47
Makth për killerat dhe Policinë, si i shpëtoi Durim Bami plumbave dhe prangave?
13/06 22:40
Shpërthen Lapaj: Nëse dështon SPAK, ky vend s’bëhet për 300 vjet
13/06 22:27