Tjetër ditë përvëluese, diell dhe temperatura deri në 40 gradë, njihuni me parashikimin e motit
09/07/2021 07:55

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 19°C në 31°C, në zonat e ulëta nga 26ºC në 39°C dhe në zonat bregdetare nga 28°C në 40°C.

Wake Up/ Sipas statistikave, meshkujt inteligjentë e kanë të tillë këtë…
23/09 11:11
Wake Up/ Deborah Keçi: Arbër Çepani “50 mijë euroshi im” në “Dancing with the Stars”
23/09 11:02
Wake Up/ Deborah Keçi: Nuk kam frikë nga konkurentët në “Dancing with the Stars“
23/09 11:02
Wake Up/ Keçi për “DWTS”: Bëjmë prova intensive saqë kam dhimbje muskujsh
23/09 11:00
Wake Up/ Në Mokër këtë fundjavë për ushqim, raki e festë!
23/09 10:36
Wake Up/ Deborah Keçi:“Dancing with the Stars,” sfidë për mua, partneri im më i miri
23/09 10:34
Wake Up/ Gazetari Zeka: Vuçiç sillet me ndërkombëtarët si nusja natën e pare
23/09 09:59
Wake Up/ Gazetari Zeka: Na u desh lufta e Ukrainës për të kuptuar që Putin ka udhëhequr Evropën
23/09 09:58
Wake Up/ Gazetari Zeka: Nuk ka luftë, Vuçiç sheh vetëm ëndrra
23/09 09:57
Wake Up/ Deklarta e Vuçiç, pas Ukrainës në luftë e gjitha bota
23/09 09:44
Wake Up/ Zgjimi me Ray Charles, mbretin e muzikës soul!
23/09 09:32
Wake Up/ Avokatja Bozheku: Burrat kërkojnë divorc sepse gratë si plotësojnë sekskualisht
22/09 11:15
Wake Up/ Avokatja Bozheku tregon vitet kur çiftet shkojnë në krizë martesore
22/09 11:12
Wake Up/ Avokatja: Në Shqipëri ka shumë çifte që jetojnë për sy të botës
22/09 11:08
Wake Up/ Avokatja Bozheku: Ka një shpërthim divorcesh në këtë periudhë
22/09 10:52
Wake Up/ Avokatja Bozheku: Gruaja ndau burrin për rrogën
22/09 10:51
Wake Up/ E pabesueshme/ Avokatja tregon për çfarë grinden më shumë çiftet sot!
22/09 10:47
Wake Up/ Agjenti imobiliar: 30% e njerëzve i blejnë me kredi shtëpitë
22/09 10:20
Wake Up/ Agjenti imobiliar: Nordikët po blejnë apartamente në Shqipëri
22/09 10:19
Wake Up/ Agjenti imobiliar: Mjekët, dentistët dhe juristët po blejnë më shumë se një shtëpi
22/09 10:18