“Tirana në shtetrrethim” ,gazetari zbardh axhendën e Samitit të BE
05/12/2022 22:10

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Sondazhi i parë/ Kush e fiton Tiranën Veliaj apo Këlliçi? – Top Story
30/03 23:51
Mazniku: Këlliçin as nuk e njohin si kandidat, Veliaj ka diferenca të mëdha si kandidat
30/03 22:59
Sondazhi/ Veliaj-Këlliçi sa e pëlqejnë kryebashkiakun e PS, 22.8% nuk e njohin Këlliçin
30/03 22:55
Luarasi: Veliaj ndërtoi 40 shkolla dhe 20 kopshte, s’thua dot që ska punuar
30/03 22:54
Debati për një shkollë në Astir, Teliti përplasje të fortë me Maznikun: Mos më numëro më thuaj emrin
30/03 22:54
Sondazhi/ Beteja për Tiranën, 57% e qytetarëve do të marrin pjesë në zgjedhje
30/03 22:43
Sondazhi/ Qytetarët e Tiranës besojnë se gjërat po shkojnë në drejtimin e duhur
30/03 22:32
Pse ka trafik në Tiranë? Mazniku:Jemi në zhvillim, ja pse s’ka trafik në Ersekë
30/03 22:32
A e duan Ramën? Mazniku: Kënaqemi edhe me pak, tregues se kanë besim tek ne
30/03 22:31
Sondazhi/ A keni besim te Rama? 57.2% e shqiptarëve besojnë kreun e qeverisë
30/03 22:31
Shpërthen Curri: Si mund të jenë shqiptarët njësoj pas 10 vitesh, ky është depresion
30/03 22:16
Shpërthen Luarasi: S’mund t’i quajmë njerëzit idiotë, nuk janë shumë nga ata që jetojnë keq
30/03 22:15
Luarasi përplaset me Telitin: Po deformon shifrat, si e lexon sondazhin ashtu?
30/03 22:05
“Pas 10 vitesh në pushtet shqiptarët më keq”, eksperti i PD: 76% e njerëzve thonë që s’jemi mirë
30/03 22:04
Mazniku: Njerëzit duan të jenë më mirë, prandaj thonë që jemi keq
30/03 22:03
Debati Teliti-Mazniku: Po na ikin shokët, jemi shtresë e mesme dhe po ikin mjekët
30/03 21:51
“Në Shqipëri 55% e njerëzve jetojnë keq”, Teliti: Kur thonë keq në Tiranë, qytetet janë më keq
30/03 21:38
Nisin llogaritë për zgjedhjet, Kush e fiton Tiranën, Durrësin dhe Elbasan? – Top Story
30/03 01:00
Soko ironizon deputetin e PS: Ne gjejmë profesionistë, ti me thua anëtarët e PS
30/03 00:08
Habit deputeti i PS: Se njoh kush është kandidja jonë në listën e këshillit bashkiak
30/03 00:07