“Ti je hale!”, plas mes Meridionit dhe Gazit në studio- Ftesë në 5
15/05/2024 18:07

"Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

Shpallet “çifti” surprizë/ Ja kush martohet te shtunën në post BBV? – Ftesë në 5, Pjesa 2
29/05 18:29
“Unë do isha në finale” “Llogaria” e Gaz Ujkashit… – Ftesë në 5, Pjesa 3
29/05 18:28
Post BBV/ Lërini hapur kamerat në publicitet! Çfarë ndodhi në studio?- Ftesë në 5
29/05 18:16
Fisnike heshtja e Romeos! Çfarë po ndodh pas BBV?- Ftesë në 5
29/05 17:53
Post BBV! Shije e shëmtuar! Mungesë dinjiteti për të pranuar humbjen!- Ftesë në 5
29/05 17:48
11 ditë pa celular?! Nuk do ta besoni çfarë ndodhi më pas! – Ftesë në 5, Pjesa 3
28/05 18:15
“Ta puthësh në ballë ambulancën!” I ftuari shkrin studion!- Ftesë në 5
28/05 18:15
Aksidenti që erdhi prej telefonit! I ftuari: Jam betuar që…- Ftesë në 5
28/05 18:10
“S’mbushim mirë”, Bieta largohet dhe shkrin studion! Çfarë ndodhi?- Ftesë në 5
28/05 18:09
Çfarë e bëri çiftin e huaj të jetojë në Shqipëri? Kjo sjellje e shqiptarëve…- Ftesë në 5
28/05 18:09
Çifti aventurier: Nga specat e mbushur, mishi i qengjit, jeta në Tiranë – Ftesë në 5, Pjesa 1
28/05 18:08
Sjellje psikopatie, nuk përgjigjem në telefon pas kësaj ore! – Ftesë në 5, Pjesa 2
28/05 18:07
Çimi dhe Fatjoni lënë 1000€ bast! Çfarë i tha polici rrugës për në Top Channel?- Ftesë në 5
27/05 18:35
Dy dhurata për Bietën dhe Ledion Liçon! Çfarë fshihet pas tyre?- Ftesë në 5
27/05 18:30
Romeo dhe Heidi me binjakë?! Çfarë zbuloi Bieta nga takimi me Heidin?- Ftesë në 5, Pjesa 3
27/05 18:27
Prapaskenat e BBV! Çimi i zbuloi të gjitha: Bëri sikur s’më pa!- Ftesë në 5, Pjesa 2
27/05 18:22
Të pathënat e Enxhi Nasufit në BBV Fun Club. A do hyjë ajo në BBV? Ftesë në 5, Pjesa 1
27/05 17:56
“Më pëlqeu pjekuria e tij”, cilin banor veçoi Enxhi nga takimi në shtëpinë e “BBV”?- Ftesë në 5
27/05 17:50
Momenti më i zjarrtë nga BBV? Familjarët e finalistëve gati ta nxirrnin Enxhin jashtë!- Ftesë në 5
27/05 17:43
“Doja t’i çoja burrit një stripper”, shkrihet studio, çfarë bëri gazetarja? – Ftesë në 5, Pjesa 3
24/05 18:15