Thaçi anulon udhëtimin në SHBA/ Grenell: Takimi në Shtëpinë e Bardhë mes kryeministrit Hoti dhe presidentit Vuçiç
25/06/2020 03:41

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News-Ulen shifrat e viktimave/Qetësohet situata nga Covid 19 në Kosovë
24/09 16:52
Top News – Jarinja e Bërnjaku të bllokuara / Trupat serbe në gatishmëri, presin urdhërin e Vuçiç
24/09 12:07
Top News-Zjarrëfikësit pa mjetet e duhura/ Prefektura e Vlorës konstaton problematika
23/09 23:09
Top News-Test për të hyrë në punë/ Kufizime për të pavaksinuarit në Kosovë
23/09 19:30
Top News-Stabilizohet pandemia në Kosovë/ Ulen shifrat e infektimeve dhe viktimave
23/09 18:36
Top News- Ulni tensionet/ SHBA mesazh Kosovës dhe Serbisë
23/09 17:50
Top Channel/ Me 200 traktorë para ministrisë, ja si protestojnë fermerët nga Kosova
23/09 15:47
Top Channel/ “Protesta nga strukturat paralele”, ministri i Brendshëm: Organizatorët do penalizohen
23/09 15:16
Top News – Veriu i Kosovës katër ditë i bllokuar / Serbët nuk tërhiqen nga Jarinja dhe Bërnjaku
23/09 12:23
Top News- Vuçiç presion ‘Kosovës’ me njohjen/‘Hiqni reciprocitetin pastaj flasim’
22/09 22:50
Top News-5 vdekje dhe 160 të infektuar/Kosova numër të lartë viktimash nga Covid-19
22/09 19:43
Top Channel/“T’i heqim targat e përkohshme”/ Kurti kërkon dhe heqjen e pengesave në veri
22/09 15:17
Top Channel/ Makinat serbe lëvizin me targa provizore në Kosovë
22/09 14:00
Top News – Problemi me targat në kufi / Çfarë thotë marrëveshja e Brukselit…
22/09 12:56
Top Channel/ Kurti serbëve: Hiqni barrikadat, tensionimi i intereson vetëm Vuçiçit
22/09 12:33
Top News – ‘Harrojeni Serbinë e madhe’ / Mesiç: Kush s’e ka njohur Kosovën, do ta bëjë
22/09 11:53
Top News- Tensione në kufi…/Përplasjet Kosovë-Serbi që nga shpallja e Pavarësisë
21/09 21:31
Top News- Kurti kundër gazsjellësit amerikan?/Tubacioni lidh Kosovën, Greqinë e Maqedoninë
21/09 21:03
Top Channel/Ambasadorët takojnë Kurtin! Tensioni për targat,Vuçiç:Largoni policinë nga veriu Kosovës
21/09 19:49
Top News-Serbia kërkon tensione/ Paralajmërimi i deputetit shqiptar në Beograd
21/09 19:26