Tërmetet. 105 të plagosur në vend, 3 në gjendje serioze
22/09/2019 15:52

Tërmetet që tronditën vendin përveç dëmeve materiale, lanë edhe shumë persona të plagosur.

U dëmtua nga tërmeti/ Shembet godina e njësisë vendore e Kujdesit Shëndetësor në Durrës
06/07 14:13
Top News – Një karantinë e dytë…!/ Sa mund ta përballojë ekonomia
06/07 14:13
Top News – Caktohet data! Ja kur pritet të rinisë dialogu midis Kosovës dhe Serbisë
06/07 13:55
Top News – Drogë, vjedhje e trafik/ 4 të ‘fortët’, duhet të japin llogari
06/07 13:25
Çuçi në Vlorë: Shqipëria me zona për akuakulturën, kapaciteti deri 10 mijë ton peshk në vit
06/07 12:56
Elbasan, vatër në maternitet/ Sot 8 raste në qytet
06/07 12:51
Ekskluzive/ Horrori në Kombinat, flet e mbijetuara: Motra 52 ditë pa ushqim, e pushtuan ‘demonët’…
06/07 12:44
Top News – Covid ‘godet’ buxhetin/ Defiçiti pritet mbi 1 mld euro
06/07 12:30
Top News – 71 raste në 24 orë/ Shërohen 45 pacientë me Covid-19
06/07 12:27
Top News – Dëshmia e Blerta Josifit/ ‘Motra, 52 ditë pa ngrënë e pa pirë’
06/07 12:15
Top News – Operacionet e shpëtimit/ Një video nga bordi i helikopterit
06/07 12:14
Top News – Covid, 3 viktima në 24 orë/ Humb jetën dhe një mjek nga Puka
06/07 11:29
Boshatiset dhoma e “ferrit”/ Momenti kur nxirren objektet nga shtëpia e familjes Josifi
06/07 11:28
Top News – Kërkesat për pasaporta/ 59 mijë aplikime në vetëm 45 ditë
06/07 11:28
Top News – Operacioni ‘Tushemishti’/ Një i arrestuar për armë e drogë
06/07 11:27
I prangosur me fytyrën për tokë, vihet në pranga 38-vjeçari i shpallur në kërkim
06/07 11:12
Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: 3 viktima të tjera, 71 raste të reja
06/07 10:58
Top News – Ligji i ri për pasuritë/ 500 m nga deti, pronë shtetërore
06/07 10:11
Top News – Apeli i fortë i mjekut/ ‘Kujdes, jeta është e shtrenjtë’
06/07 09:59
Top News – Covid, mjeku humb jetën/ I shtruar prej ditësh në infektiv
06/07 09:58