Tea akuzon Fatjonin, se ai flirton me të gjitha vajzat njësoj! – Përputhen
20/10/2020 10:00

Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Takimi i parë mes Anës së parë dhe Atdheut ishte emocionuese, Përputhen, 4 Dhjetor 2020
05/12 10:02
Melisa dhe Andi luajnë kalçeto në studio, Përputhen, 4 Dhjetor 2020
05/12 10:01
Hell’s Kitchen Albania, Sezoni 3, Episodi 10, 4 Dhjetor 2020
05/12 10:00
Më në fund Tea pranon një kërcim nga Andi dhe e zgjedh në takim – Përputhen, 03 Dhjetor 2020
04/12 09:15
Biseda dhe puthje gjatë kërcimit të Teas dhe Andit – Përputhen, 03 Dhjetor 2020
04/12 09:15
Takim Melisa Andi, ja çfarë ndodhi – Përputhen, 03 Dhjetor 2020
04/12 09:15
Andi fton Tean në kërcim, por kërcimi nuk ndodhi – Përputhen, 02 Dhjetor 2020
03/12 09:33
Kërcimi në studio që ndezi debate – Përputhen, 02 Dhjetor 2020
03/12 09:33
Çudit Elvisi, janë dy vajza që nuk i duroj dot! – Përputhen, 02 Dhjetor 2020
03/12 09:33
Rikthehen në studio dhe përballen Melisa me Sindin – Përputhen, 01 Dhjetor 2020
02/12 09:10
“Pusho”/ Andi shpërthen ndaj Sindit: Mos më thuaj mua pusho – Përputhen, 01 Dhjetor 2020
02/12 09:10
Çfarë ndodhi me kamera të fikura mes Mevlanit dhe Sindit – Përputhen, 01 Dhjetor 2020
02/12 09:10
Sindi dhe Melisa shpërthejnë kundra njëra-tjetrës, Melisa le studion – Përputhen, 30 Nëntor 2020
01/12 09:14
“Ti shkon për një kafe”, shprehja që nxori jashtë gjithë studion – Përputhen, 30 Nëntor 2020
01/12 09:14
Takimi i dytë Mevlani dhe Sindi ishte kaq i ëmbël – Përputhen, 30 Nëntor 2020
01/12 09:14
N’fermë: Ç’po ndodh/Maya mjel lopët, Gjuzi bakraxhi, habisin Lori & Bledi “E Diell”, 29 Nëntor 2020
30/11 08:59
Edicioni Informativ, 29 Nëntor 2020, Ora 12:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
30/11 08:59
Portokalli – Episodi 9, Sezoni 34, 29 Nëntor 2020
30/11 08:59
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 09:07
Top News – Kulla më e lartë në botë/ Dubai, vishet me ngjyrat kuq e zi
29/11 09:07