Të gjendesh mes jahteve të Jeff Bezos dhe Bill Gates… – Pushime On Top
14/07/2022 19:30

Autore: Ori Nebijaj Prezantojnë: Ori Nebiaj dhe Flori Gjini Programi "Pushime on Top" është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare.

Me mace dhe qen, si mësojnë të kërcejnë yjet e Dancing With The Stars/ Ftesë në 5
26/09 18:17
Julka i nxjerr “të palarat” Islit: Na theve në mes! Ftesë në 5
26/09 18:16
Isli nxjerr gjoksin të tregojë shenjat, nisin të qeshurat/ Ftesë në 5
26/09 18:16
Ftesë në 5, Pandemia mbaroi, a do t’iu themi ”lamtumirë” vaksinave? 23 Shtator 2022, Pjesa 3
23/09 18:00
Ftesë në 5, 38 vjeç me 5 fëmijë, shqiptarja shofere urbani në Belgjikë, 23 Shtator 2022, Pjesa 1
23/09 18:00
Ftesë në 5, Keni parë cowboys modern? Njihuni me 4 aventurierët, 23 Shtator 2022, Pjesa 2
23/09 18:00
Njihuni me “Miss pelën”, që edhe babain e ka kampion bote/ Ftesë në 5
23/09 17:45
Nuk i shkoi të ëmës në varrim se ishte pa letra, 38 vjeçarja: Isha si në burg/ Ftesë në 5
23/09 17:30
“Sikur më ka lindur pela, jo nëna”, ç’ ndodhi pas kësaj batute? Ftesë në 5
23/09 17:30
Gruaja konkurron burrin shofer kamioni: U dorëzua, ia kalova! Ftesë në 5
23/09 17:30
“Zgjohem çdo ditë në 4 të mëngjesit”, e ftuara frymëzon gratë: Punoni! / Ftesë në 5
23/09 17:30
Rrokullisje bashkë me kalin, cowboy shqiptar: Ja si shpëtova! Ftesë në 5
23/09 17:30
Partneri gjerman i Ivës nis kursimin me lavatriçen, ja si/ Ftesë në 5
22/09 18:50
A ia fërkon shpatullën burrit në dush? Plas gallata në studio/ Ftesë në 5
22/09 18:50
“Më merrni me qira për t’ju ngrohur krevatin”, moderatori: Kam çmim të shtrenjtë!/ Ftesë në 5
22/09 18:49
Albani ndjek Bietën për ta përqafuar, ajo largohet me vrap/ Ftesë në 5
22/09 18:49
Kriza kap edhe Iva Tiçon, thirrje live për shoqet: Mos më kërkoni më… Ftesë në 5
22/09 18:48
Ftesë në 5, Hekurosja ”alla” Alban Musa do t’iu kursejë,plasin të qeshurat, 22 Shtator 2022, Pjesa 3
22/09 18:40
Ftesë në 5, I ftuari: Më mirë 1 herë dush në javë sesa me gruan, 22 Shtator 2022, Pjesa 2
22/09 18:38
Ftesë në 5, Të lahemi me peshqir të lagur, kriza energjitike shkakton kaos, 22 Shtator 2022, Pjesa 1
22/09 18:37