“S’më vjen te këpuca”, Zekaj përplaset me Lelën: S’ma mëson ti gazetarinë, shko bëj fresk Ramës
11/06/2024 23:13

Përjashtime, Kuvende, vula, Përplasje, Padi, Rithemelim, vendime, bashkim, ndarje, janë të gjitha zhvillime të ndodhura në harkun kohor të tre viteve brenda Partisë Demokratike në kërkim të legjitimitetit se cili është kryetari i vërtetë i Partisë Demokratike mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës. Me një vendim unanim, Gjykata e Apelit vendosi këtë të martë që simbolet, selia dhe legjitimiteti i drejtimit të PD t'i takojnë Sali Berishës.

Atentati për v*asjen e Trump, Curri “plas” bombën: Garda e tronditur për politikanët shqiptarë
16/07 00:02
Curri tregon çfarë ndodhi me Gardën: Ilir Meta kishte hall se e përgjonin, hoqi gardistët
15/07 23:02
“Ku janë këpucët e mia”, Curri dhe Karamuço tregon kërkesën e çuditshme të Trump pas plumbave
15/07 22:57
Curri komenton reagimin e Melania Trump: Tregoi sa do të tronditej jeta e saj pa burrin…
15/07 22:56
“Kujdesej në azil për pleqtë”, gazetari Vezaj tregon detaje të reja nga atentatori i Trump
15/07 22:30
“Të çmendurit” që vrasin Presidentët në SHBA, Curri tregon gafën e atentatorëve
15/07 22:22
A qëlloi i vetëm atentatori i Trump? Karamuço flet për foton e plumbit pas kokës së ish-Presidentit
15/07 22:15
Atentati ndaj Trump, Lela: Kërkuan ta eleminojnë pasi bën gjithçka ta rrënojnë me pornostaret
15/07 22:09
Armën ia bleu babai, trondit Karamuço: Qëllimi i Vrasësit ishte të shpërthente eksploziv në turmë
15/07 21:57
Live nga Konventa e Trump, kush është Zv.Presidenti që zgjodhi ish-Presidenti amerikan
15/07 21:47
A dështuan shërbimet sekrete? Eksperti në SHBA tregon pse s’qëlluan sniperat në tubimin e Trump
15/07 21:45
“CIA dhe shërbimet sekrete dështuan”, eksperti Deliu analizon veprimet e grupit që mbrojti Trump
15/07 21:27
Sulmi me armë ndaj Trump, Grida Duma kujton se si janë eliminuar 4 presidentë amerikanë
15/07 21:25
Molotov dhe përplasje të forta në protestën e PD, Curri i bindur: Ka pakt Rama-Berisha
11/07 23:28
Curri: Vazhdon bashkëqeverisja Rama-Berisha, target sulmi Veliaj
11/07 22:46
Shabani: Nonsens protesta kombëtare në dyert e bashkisë
11/07 22:43
Zhvendoset protesta tek bashkia, molotov dhe perplasje fizike me policinë
11/07 22:34
Iliazaj: Marrëveshje Rama-Berisha për eleminimin e të rinjve, Curi: Veliaj në shënjestër
11/07 22:10
Mertiri: Vetëm 15 mijë veta në shesh, protesta për hallet e Berishës
11/07 22:08
Curri: Ka marrëveshje bodrumesh mes PS-PD
11/07 21:58