Shtyhet takimi PE-Shqipëri, do mbahet pranëverën e 2015-s
06/12/2014 00:00

I parashikuar për t'u mbajtur në mes të dhjetorit në Strasburg, Komiteti i 8 i Stabilizim Asocimit PE-Shqipëri do të mbahet gjatë pranverës 2015, në një datë tjetër ende të pacaktuar.

Top News – ‘Ne kemi plan, jo premtime boshe’/ Basha takim në familjen e zhgënjyer socialiste
14/04 12:24
Top News – Kurimi dhe imazhi i fushatës/ Veshjet dhe detajet si mesazhe elektorale
14/04 11:31
Top News – PD denoncon në SPAK/ Në Elbasan PS po mbledh kartat e identetietit
14/04 11:12
Top Channel/ Basha me familjen në Durrës: Më 25 prill votoni ndryshimin, është për fëmijët tuaj
14/04 10:07
Top Channel/ Rama publikon rrëfimin e çiftit të të moshuarve që u bënë me shtëpi të re
14/04 09:27
“Misioni im, t’i hap rrugën Rinisë”/ Basha: 25 prilli do të jetë dita e ndryshimit për çdo shqiptar
13/04 19:49
“Mos lejoni zjarrin e marrëzisë”/ Rama me të rinjtë në Librazhd: Ta gjeni të ardhmen këtu
13/04 19:48
Çuçi në Gjirokastër: PS merr 3 mandate deputetësh
13/04 16:46
Basha: Anulojmë fiskalizimin/ Kreu i PD bën marrëveshje me personat më aftësi të kufizuar
13/04 15:24
Rama fushatë në Librazhd/ “Të rinjtë dhe shqiptarët do ta gjejnë këtu të ardhmen”
13/04 15:18
Gjiknuri takim me banorët e Sherishtës: Mos bini pre e provokimeve, vlonjatët s’janë mish për top
13/04 13:54
Rama: BE është destinacion i patjetërsueshëm i PS-së. Ja çfarë premton në fushën e bujqësisë
13/04 13:43
“Fiskalizimi do të anulohet”, Basha angazhohet t’i kursejë biznesit 600 deri 2000 euro në vit
13/04 12:49
Basha nënshkruan marrëveshjen me shoqatat e PAK: I rikthejmë fytyrën njerëzore politikës
13/04 12:38
Top News – Basha takim me të rinjtë në Farkë/ ‘Do të punësojmë 7000-9000 të rinj çdo vit’
13/04 12:12
Damian Gjiknuri takim me klubin “Flamurtari”:Mandatin e tretë vëmendje e shtuar për sportin në Vlorë
13/04 11:48
Gjiknuri takim me banorët e Nartës: Zhvillimi i Vlorës i garantuar me votën për Partinë Socialiste
13/04 11:20
Basha shpalos planin e tij për studentët: Çdo vit 10 mijë stazhe të paguara 300 mijë lekë në muaj
13/04 10:59
“Reformë e re për decentralizimin”/ Basha: Referendum për ndarjen territoriale të para 7 viteve
12/04 19:49
Investime në turizëm në Elbasan/ Rama: Turistët do të fuqizojnë bizneset e vogla
12/04 19:43