Shkoi për të vjedhur, por e zuri gjumi/ Wake Up
27/01/2023 11:30

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Putin gati për luftë pa mbarim në Ukrainë/ Wake Up
29/03 11:23
Krijohen minjtë me dy prindër meshkuj në Japoni/ Wake Up
29/03 11:22
Ambra Angiolini: Për vite mbeta pa punë/ Wake Up
29/03 11:22
Beniada: E këshillova Jorin, nuk më ka dëgjuar. Ja finalistët e BBV/ Wake Up
29/03 11:03
Beniada: Jori Dellin e krahasojnë me mua, por ajo është…/ Wake Up
29/03 11:02
Beniada: Jori nuk ndan asnjë çift, është vajzë që përshtatet/ Wake Up
29/03 11:01
A do hyjë Beniada Nishani në BBV?/ Wake Up
29/03 10:42
Beniada: Ishte e vështirë të bënim intervistë me Maestron, e ndalonin rrugës/ Wake Up
29/03 10:41
Beniada Nishani nuk kursehet për Argjira Spancën…/ Wake Up
29/03 10:40
Beniada: Nuk do isha lidhur kurrë në BBV, lidhjen Kiara-Luiz e shoh…/ Wake Up
29/03 10:40
Softa: Mbështesni policinë, qytetarëve t’u kthehet besimi/ Wake Up
29/03 10:23
Fatjon Softa: Ngjarjet e pazbardhura inkurajojnë krimin/ Wake Up
29/03 10:22
Eksperti Softa: Atentati në Top Channel, provat që mund ta zbardhin/ Wake Up
29/03 10:20
Eksperti Softa: Terrori u bë, krim i mirëorganizuar/ Wake Up
29/03 10:18
Eksperti Softa: Mjetet e shtrenjta vidhen për atentate/ Wake Up
29/03 10:17
Eksperti: Vrasja e rojes së sigurisë aksidentale/ Wake Up
29/03 10:16
Eksperti Softa: Sulmi ndaj Top Channel akt terrorist. Ja pse…/ Wake Up
29/03 10:15
Fisnik Syla: 100,000 Euro për Luizin nëse nuk fiton BBV2/ Wake Up
29/03 09:54
Çfarë rrjedhe do marrë “BBV”, kush eliminohet?/ Wake Up
29/03 09:53
Kiara: “Luani im qentë le të lehin, karvani ecën përpara/ Wake Up
29/03 09:51